Gå til hovedindhold

Garmin Forerunner 265, 3,3 cm (1.3), AMOLED, Berøringsskærm, 8 GB, GPS (satellit), 47 g

GarminGPSEAN: 0753759313715
Pris fra 2.899 krtil 3.257 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 358 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.399 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Garmin Forerunner 265, 3,3 cm (1.3), AMOLED, Berøringsskærm, 8 GB, GPS (satellit), 47 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2899 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Garmin Forerunner 265 46mm GPS (sort)
2.899 kr
Til butik
Garmin Forerunner 265 46mm GPS (sort) billede

Produktinformation

Garmin Forerunner 265 46mm GPS (sort) - Pulsur, 1,3" AMOLED-skærm, GPS, BT, WiFi, musikstyring, vandtæt 5ATM - Mobil, tablets & watches Smartwatches

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: tablets & watches
Artikel nr.: 010-02810-10
EAN: 0753759313715
Varenr.: 1317787
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin Forerunner 265 Gps Løbeur
3.024 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Garmin Forerunner 265
3.199 kr
Til butik
Garmin Forerunner 265 billede

Produktinformation

Klar 1,3" AMOLED-touchskærm viser skarpe farvedata i 416x416 GPS-, GLONASS- og Galileo-navigation med Bluetooth og WiFi Avancerede sensorer sporer puls, SpO2, søvn og stressniveauer 15 dages batterilevetid eller 24 t i GPS-tilstand til længere aktivitet Let 47 g GFRP-urhus og silikonerem for komfortabel brug hele dagen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: Pulsure & aktivitetsarmbånd
Artikel nr.: 010-02810-10
EAN: 0753759313715
Varenr.: 5020046883
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Forerunner 265, 3,3 cm (1.3), AMOLED, Berøringsskærm, 8 GB, GPS (satellit), 47 g
3.257 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Forerunner 265, 3,3 cm (1.3), AMOLED, Berøringsskærm, 8 GB, GPS (satellit), 47 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Forerunner 265, 3,3 cm (1.3), AMOLED, Berøringsskærm, 8 GB, GPS (satellit), 47 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK2.899 kr2.899 krKøb
2CompuMail DK3.024 kr3.024 krKøb
3Dustin DK3.199 kr3.285,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.257 kr3.257 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin Forerunner 265, 3,3 cm (1.3), AMOLED, Berøringsskærm, 8 GB, GPS (satellit), 47 g

PriceData har fulgt prisen på Garmin Forerunner 265, 3,3 cm (1.3), AMOLED, Berøringsskærm, 8 GB, GPS (satellit), 47 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.199 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 3.078 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.618 kr.

Den nuværende pris på 2.899 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Garmin Forerunner 265, 3,3 cm (1.3), AMOLED, Berøringsskærm, 8 GB, GPS (satellit), 47 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Garmin Forerunner 265, 3,3 cm (1.3), AMOLED, Berøringsskærm, 8 GB, GPS (satellit), 47 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.899 kr161 kr (6%)
31. maj 20262.738 kr139 kr (5%)
24. maj 20262.599 kr9 kr (0%)
23. maj 20262.590 kr9 kr (0%)
19. maj 20262.599 kr39 kr (2%)
17. maj 20262.560 kr10 kr (0%)
15. maj 20262.550 kr10 kr (0%)
14. maj 20262.540 kr10 kr (0%)
12. maj 20262.530 kr131 kr (5%)
25. apr. 20262.399 kr200 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret