Gå til hovedindhold

Garmin USB-C Opladnings- & Datakabel (1 m) - Unisex, ONESIZE, Hurtig opladning

GarminEAN: 0753759306014
Pris fra 177 krtil 215 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 38 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 161 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Garmin USB-C Opladnings- & Datakabel (1 m) - Unisex, ONESIZE, Hurtig opladning og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 177 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin USB Type-C kabel Sort
177 kr
Til butik
Garmin USB Type-C kabel Sort billede

Produktinformation

Garmin - USB-kabel - USB-C (han) - for Forerunner 265, 265S, 965

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Artikel nr.: 010-13278-00
EAN: 0753759306014
Varenr.: 1001011697
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Garmin Opladnings-/datakabel Med Usb-c-stik
-0%181 kr
Før 181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Garmin Opladnings-/datakabel Med Usb-c-stik billede

Produktinformation

Pålidelig opladning og datasynk til kompatible Garmin-smartwatches USB-C-stik fungerer med moderne opladere og bærbare pc'er for nem tilslutning 1 m længde giver fleksibel rækkevidde til brug ved skrivebordet og på rejser uden rod Den proprietære urende sidder sikkert fast for at reducere afbrydelser under opladning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: Opladere
Artikel nr.: 010-13278-00
EAN: 0753759306014
Varenr.: 5011352851
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Garmin USB-C Opladnings- & Datakabel (1 m) - Unisex, ONESIZE, Hurtig opladning
-2%195 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Garmin USB-C Opladnings- & Datakabel (1 m) - Unisex, ONESIZE, Hurtig opladning billede

Produktinformation

Garmin USB-C Charging & Data Cable er det pålidelige kabel, du har brug for til både opladning og datatransfer til dit Garmin-enhed. Med USB-C-stik i den ene ende og det velkendte Garmin-stik i den anden, får du en hurtig og stabil forbindelse – uanset om du oplader dit ur, opdaterer software eller synkroniserer træningsdata.Kablet er kompatibelt med en lang række Garmin-ure og enheder og fungerer både med vægoplader, computer eller powerbank. Det robuste design sikrer lang holdbarhed, og den kompakte længde gør det perfekt til både hjemmet og på farten.

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: tilbehør til ure
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 0753759306014
Varenr.: 285733
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin - USB-C cable - 24 pin USB-C
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin USB-C Opladnings- & Datakabel (1 m) - Unisex, ONESIZE, Hurtig opladning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin USB-C Opladnings- & Datakabel (1 m) - Unisex, ONESIZE, Hurtig opladning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK177 kr177 krKøb
2Dustin DK181 kr267,25 krKøb
3Løbeshop DK195 kr195 krKøb
4Proshop DK215 kr254 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin USB-C Opladnings- & Datakabel (1 m) - Unisex, ONESIZE, Hurtig opladning

PriceData har fulgt prisen på Garmin USB-C Opladnings- & Datakabel (1 m) - Unisex, ONESIZE, Hurtig opladning i 144 dage. Laveste pris i perioden er 161 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 181 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 176 kr.

Den nuværende pris på 177 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Garmin USB-C Opladnings- & Datakabel (1 m) - Unisex, ONESIZE, Hurtig opladning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Garmin USB-C Opladnings- & Datakabel (1 m) - Unisex, ONESIZE, Hurtig opladning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026177 kr4 kr (2%)
20. maj 2026181 kr20 kr (12%)
15. apr. 2026161 kr16 kr (9%)
10. apr. 2026177 kr8 kr (5%)
9. apr. 2026169 kr8 kr (5%)
1. apr. 2026177 kr8 kr (5%)
29. mar. 2026169 kr8 kr (5%)
22. mar. 2026177 kr3 kr (2%)
20. mar. 2026174 kr4 kr (2%)
18. mar. 2026178 kr9 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret