Gå til hovedindhold

Garmin Forerunner® 165 Music 42 mm Rød – Løbeur med AMOLED Display, GPS og Musik (Unisex)

GarminGPSEAN: 0753759326647
Pris fra 1.955 krtil 2.219 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 264 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.750 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Garmin Forerunner® 165 Music 42 mm Rød – Løbeur med AMOLED Display, GPS og Musik (Unisex) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1955 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin Forerunner 165 Music Pink Lilla Sportsur
1.955 kr
Til butik
Garmin Forerunner 165 Music Pink Lilla Sportsur billede

Produktinformation

Garmin Forerunner 165 Music - Bær - sportsur med bånd - silikone - lyslilla - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2" - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Artikel nr.: 010-02863-33
EAN: 0753759326647
Varenr.: 1001911517
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Forerunner 165 Music
1.977 kr
Til butik
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Garmin Forerunner® 165 Music 42 mm Rød – Løbeur med AMOLED Display, GPS og Musik (Unisex)
-21%2.055 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Garmin Forerunner® 165 Music 42 mm Rød – Løbeur med AMOLED Display, GPS og Musik (Unisex) billede

Produktinformation

Forerunner 165 fra Garmin er et superlet og elegant løbeur til den dedikerede løber. Og nu kommer Forerunner 165/165 Music med et AMOLED touchscreen display, som set på bl.a. Fenix 7-serien. GARMIN FORERUNNER 165 & 165 Music Forerunner 165 & 165 Music er et nyt og brugervenligt løbeur, med alle Garmins mest nødvendige features til løbere. Uret er krydret med en række gode features som AMOLED Touchscreen, Music (Kun i Music udgaven) Garmin Pay, HRV Status, Sleep Score osv. NYHEDER OG NYE FUNKTIONER I FORERUNNER 165 & 165 Music - AMOLED Touchscreen Display- Opdateret design- Training effect- Garmin Pay - HRV Status Specifikationer for Forerunner 165 og 165 Music: - Fysisk størrelse: 43 x 43 x 11.6mm- Vægt: 39g- Display størrelse: 1.2”- Display opløsning: 390 x 390 AMOLED touch-skærm Den nye AMOLED skærm giver et markant bedre billede end du kender fra de tidligere ure.

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: sportsure
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 0753759326647
Varenr.: 255529
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Garmin Forerunner 165 Music - 43 mm AMOLED løbe‑smartwatch med GPS - Lilla
2.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Garmin Forerunner 165 Music - 43 mm AMOLED løbe‑smartwatch med GPS - Lilla
2.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Forerunner® 165 Music 42 mm Rød – Løbeur med AMOLED Display, GPS og Musik (Unisex) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Forerunner® 165 Music 42 mm Rød – Løbeur med AMOLED Display, GPS og Musik (Unisex) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.955 kr1.955 krKøb
2Proshop DK1.977 kr1.977 krKøb
3Løbeshop DK2.055 kr2.055 krKøb
4Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
5Vivas DK2.219 kr2.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin Forerunner® 165 Music 42 mm Rød – Løbeur med AMOLED Display, GPS og Musik (Unisex)

PriceData har fulgt prisen på Garmin Forerunner® 165 Music 42 mm Rød – Løbeur med AMOLED Display, GPS og Musik (Unisex) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.750 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 2.119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.967 kr.

Den nuværende pris på 1.955 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Garmin Forerunner® 165 Music 42 mm Rød – Løbeur med AMOLED Display, GPS og Musik (Unisex). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Garmin Forerunner® 165 Music 42 mm Rød – Løbeur med AMOLED Display, GPS og Musik (Unisex) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.955 kr2 kr (0%)
31. maj 20261.957 kr4 kr (0%)
30. maj 20261.953 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.952 kr103 kr (5%)
17. maj 20262.055 kr5 kr (0%)
16. maj 20262.050 kr10 kr (0%)
14. maj 20262.040 kr10 kr (0%)
13. maj 20262.030 kr10 kr (0%)
11. maj 20262.020 kr10 kr (0%)
10. maj 20262.010 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret