Gå til hovedindhold

Gardena Elektrisk græstrimmer SmallCut 300/23 - 09805-20

GardenaRedskaberEAN: 4078500016506
Pris fra 311 krtil 339,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 28,95 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 302 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Gardena Elektrisk græstrimmer SmallCut 300/23 - 09805-20 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 311 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena SmallCut 300/23 Græstrimmer Elektrisk
311 kr
Til butik
Gardena SmallCut 300/23 Græstrimmer Elektrisk billede

Produktinformation

Gardena SmallCut 300/23 - Græstrimmer - ledningfri - 300 W - 23 cm - 1.6 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Artikel nr.: 09805-20
EAN: 4078500016506
Varenr.: 990142113
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena SmallCut 300/23 ready-to-use Set
314 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Elektrisk græstrimmer SmallCut 300/23 - 09805-20
339,95 kr
Til butik
Gardena Elektrisk græstrimmer SmallCut 300/23 - 09805-20 billede

Produktinformation

Gardena Elektrisk græstrimmer SmallCut 300/23 - 09805-20 Brug denne elektriske græstrimmer fra GARDENA til at klippe dine plænekanter både hurtigt og effektivt. Det særligt lange fronthåndtag sikrer komfortabel og ergonomisk håndtering, og takket være den lave vægt på 1,6 kg er græstrimmeren nem at styre. De to håndtag giver dig mulighed for at indtage en oprejst og afslappet arbejdsstilling. Kabeltrækaflastningen forhindrer samtidig utilsigtet løsning af kablet under trimning og bidrager ti...

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Gardena
Vægt: 1g
Artikel nr.: 967623801
EAN: 4078500016506
Varenr.: 1845352

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Elektrisk græstrimmer SmallCut 300/23 - 09805-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Elektrisk græstrimmer SmallCut 300/23 - 09805-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK311 kr311 krKøb
2Proshop DK314 kr353 krKøb
3Homeshop DK339,95 kr339,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Elektrisk græstrimmer SmallCut 300/23 - 09805-20

PriceData har fulgt prisen på Gardena Elektrisk græstrimmer SmallCut 300/23 - 09805-20 i 115 dage. Laveste pris i perioden er 300 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 308 kr.

Den nuværende pris på 311 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Gardena Elektrisk græstrimmer SmallCut 300/23 - 09805-20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Gardena Elektrisk græstrimmer SmallCut 300/23 - 09805-20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026311 kr7 kr (2%)
9. maj 2026318 kr7 kr (2%)
6. maj 2026311 kr9 kr (3%)
13. apr. 2026302 kr5 kr (2%)
6. apr. 2026307 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026308 kr1 kr (0%)
23. mar. 2026307 kr5 kr (2%)
22. mar. 2026312 kr5 kr (2%)
21. mar. 2026307 kr7 kr (2%)
7. feb. 2026300 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret