Gå til hovedindhold

Gardena Elektrisk græstrimmer PowerCut 650/28 - 09874-20

GardenaRedskaberEAN: 4078500048996
Pris fra 783 krtil 799 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 631,2 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Gardena Elektrisk græstrimmer PowerCut 650/28 - 09874-20 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 783 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena 9874-20 Græstrimmer Elektrisk
783 kr
Til butik
Gardena 9874-20 Græstrimmer Elektrisk billede

Produktinformation

Gardena 9874-20. Type: Græstrimmer, Hovedtype: Nylonlinje, Håndtagstype: D-loop håndtag. Strømkilde: Vekselstrøm, Strøm: 650 W

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Artikel nr.: 09874-20
EAN: 4078500048996
Varenr.: 995429576
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Elektrisk græstrimmer PowerCut 650/28 - 09874-20
789 kr
Til butik
Gardena Elektrisk græstrimmer PowerCut 650/28 - 09874-20 billede

Produktinformation

Gardena Elektrisk græstrimmer PowerCut 650/28 - 09874-20 Med PowerCut 650/28 fra GARDENA skal du ikke gå på kompromis, når du trimmer. Mange praktiske såvel som nyttige egenskaber kendetegner græstrimmeren, hvilket gør plænepleje lettere end nogensinde før. Trimmeren vejer kun 3 kg, så du kan trimme i længere perioder uden at blive træt. Håndtaget og det teleskopiske skaft er indstillelige, så du altid har en komfortabel arbejdsposition, når du arbejder i haven. Hovedet kan også drejes, så...

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Gardena
Vægt: 1g
Artikel nr.: 967986401
EAN: 4078500048996
Varenr.: 2083559
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Turbotrimmer PowerCut 650/28
799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Elektrisk græstrimmer PowerCut 650/28 - 09874-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Elektrisk græstrimmer PowerCut 650/28 - 09874-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK783 kr783 krKøb
2Homeshop DK789 kr789 krKøb
3Proshop DK799 kr838 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Elektrisk græstrimmer PowerCut 650/28 - 09874-20

PriceData har fulgt prisen på Gardena Elektrisk græstrimmer PowerCut 650/28 - 09874-20 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 606 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 784 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 706 kr.

Den nuværende pris på 783 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Gardena Elektrisk græstrimmer PowerCut 650/28 - 09874-20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Gardena Elektrisk græstrimmer PowerCut 650/28 - 09874-20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026783 kr3 kr (0%)
24. maj 2026780 kr1 kr (0%)
23. maj 2026779 kr3 kr (0%)
20. maj 2026782 kr2 kr (0%)
17. maj 2026780 kr2 kr (0%)
16. maj 2026782 kr3 kr (0%)
15. maj 2026779 kr1 kr (0%)
14. maj 2026780 kr2 kr (0%)
13. maj 2026782 kr2 kr (0%)
9. maj 2026784 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret