Gå til hovedindhold

Soudal Fugemasse Fix All Crystal transparent 290ml patron, høj kvalitativ 1-komponent fugemasse med stor hæftekraft og elastisksitet

SoudalKablerEAN: 5411183043978
Pris fra 77 krtil 104 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 68 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Fugemasse Fix All Crystal transparent 290ml patron, høj kvalitativ 1-komponent fugemasse med stor hæftekraft og elastisksitet og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Soudal FIX ALL lim/fugemasse
77 kr
Til butik
Soudal FIX ALL lim/fugemasse billede

Produktinformation

Ultimativ universal lim/fugemasse baseret på SMX polymer teknologi 290ml. Ideel til alle fuge- og limopgaver på alle materialer. Kan påføres på alle almindelige overflader som mursten, beton, stål, metal, aluminium, bly, zink, plastik, polystyren, polyure...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Soudal
Kategori: Kabler
EAN: 5411183043978
Varenr.: 881430808
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
FixAll Crystal fuge-/klæbemasse 290ml klar
-25%85,41 kr
Før 113,88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
FixAll Crystal fuge-/klæbemasse 290ml klar billede

Produktinformation

Dette innovative klæbemiddel tilbyder en overlegen løsning til både limnings- og tætningsopgaver på flere forskellige typer overflader. Bemærk dog, at produktet ikke er kompatibelt med materialer som polypropylen (PP), polyethylen (PE) og polytetrafluoret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Soudal
Kategori: Fugemasse og skum
EAN: 5411183043978
Varenr.: 380158
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fugemasse Fix All Crystal transparent 290ml patron, høj kvalitativ 1-komponent fugemasse med stor hæftekraft og elastisksitet
87 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FUGEMASSE FIX ALL KRYSTAL 290ML
88,71 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fix All Crystal 290 ml - 119650
90 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fugemasse Fix All Krystal 290Ml
94,35 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fugemasse fix all krystal 290ml
97,5 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Fix All Crystal Multifuge/lim Soudal Klar 290 Ml
104 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fugemasse Fix All Crystal transparent 290ml patron, høj kvalitativ 1-komponent fugemasse med stor hæftekraft og elastisksitet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fugemasse Fix All Crystal transparent 290ml patron, høj kvalitativ 1-komponent fugemasse med stor hæftekraft og elastisksitet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline77 kr77 krKøb
2Globaltools.dk85,41 kr85,41 krKøb
3CS MEGASTORE DK87 kr126 krKøb
4EL-GROSSISTEN88,71 kr88,71 krKøb
5Elvvs.dk90 kr90 krKøb
6Billigelogvvs.dk94,35 kr94,35 krKøb
7MaintainIt97,5 kr97,5 krKøb
8Homeshop DK104 kr104 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fugemasse Fix All Crystal transparent 290ml patron, høj kvalitativ 1-komponent fugemasse med stor hæftekraft og elastisksitet

PriceData har fulgt prisen på Fugemasse Fix All Crystal transparent 290ml patron, høj kvalitativ 1-komponent fugemasse med stor hæftekraft og elastisksitet i 151 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 82 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 77 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Fugemasse Fix All Crystal transparent 290ml patron, høj kvalitativ 1-komponent fugemasse med stor hæftekraft og elastisksitet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Fugemasse Fix All Crystal transparent 290ml patron, høj kvalitativ 1-komponent fugemasse med stor hæftekraft og elastisksitet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202677 kr5 kr (6%)
16. maj 202682 kr5 kr (6%)
9. maj 202677 kr9 kr (13%)
23. apr. 202668 kr5,75 kr (8%)
22. apr. 202673,75 kr5,75 kr (8%)
9. apr. 202668 kr9 kr (12%)
8. apr. 202677 kr3,25 kr (4%)
27. mar. 202673,75 kr3,25 kr (4%)
26. mar. 202677 kr3,25 kr (4%)
21. mar. 202673,75 kr3,25 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret