Gå til hovedindhold

Tec7 X-Seal flex fugemasse 310 ml patron hvid ral 9003 - 1600831

Tec7KablerEAN: 5414195009574
Pris fra 84 krtil 135 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 16. maj

Sammenlign priser på Tec7 X-Seal flex fugemasse 310 ml patron hvid ral 9003 - 1600831 og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tec7 X-Seal Hvid Flex Fugemasse 310ML
84 kr
Til butik
Tec7 X-Seal Hvid Flex Fugemasse 310ML billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tec7
Kategori: Fugemasse
Farve: 1
Artikel nr.: 528009257
EAN: 5414195009574
Varenr.: 7200019
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Tec7 X-Seal ttningsmasse, hvid (RAL 9003), patron 310 ml
85 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tec7 X-Seal fugemasse hvid, 310 ml
87 kr
Til butik
Tec7 X-Seal fugemasse hvid, 310 ml billede

Produktinformation

Ekstremt fleksibel fugemasse Stærk vedhæftning og overmalbar Tec7 X-Seal er en alsidig fugemasse på MS-hybridpolymer, der erstatter traditionelle tætningsmidler som byggemastik, rudekit og vådrumssilikone. Den har en suveræn klæbeevne og forbliver perman...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tec7
Kategori: Lim
Farve: white
Størrelse: 310 ml
EAN: 5414195009574
Varenr.: 271444330
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tec7 fugemasse X-Seal, RAL 9003, hvid
87,93 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tec7 X-Seal fugemasse hvid, 310 ml
93 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tec7 X-Seal fugemasse hvid, 310 ml
93 kr
Til butik
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Tec7 X-Seal flex fugemasse 310 ml patron hvid ral 9003
-28%97 kr
Før 135 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tec7 X-Seal fugemasse hvid, 310 ml
99 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tec7 X-Seal fugemasse hvid, 310 ml
105 kr
Til butik
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tec7 X-Seal flex fugemasse 310 ml patron hvid ral 9003
-3%113 kr
Før 117 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tec7 X-Seal lim/fugemasse 310 ml (Hvid)
115 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tec7 X-Seal fugemasse hvid, 310 ml
119 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Tec7 X-Seal flex fugemasse 310 ml patron hvid ral 9003 - 1600831
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tec7 X-Seal flex fugemasse 310 ml patron hvid ral 9003 - 1600831 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tec7 X-Seal flex fugemasse 310 ml patron hvid ral 9003 - 1600831 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK84 kr123 krKøb
2WATTOO.DK85 kr85 krKøb
3LavprisVærktøj87 kr87 krKøb
4EL-GROSSISTEN87,93 kr87,93 krKøb
5LavprisEl93 kr93 krKøb
6LavprisVVS93 kr93 krKøb
7RenBåd.dk97 kr97 krKøb
8Greenline99 kr99 krKøb
9BilligVVS DK105 kr105 krKøb
10Watski DK113 kr113 krKøb
11Specialbutikken115 kr115 krKøb
12CompletVVS119 kr119 krKøb
13Anyparts135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tec7 X-Seal flex fugemasse 310 ml patron hvid ral 9003 - 1600831

PriceData har fulgt prisen på Tec7 X-Seal flex fugemasse 310 ml patron hvid ral 9003 - 1600831 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 84 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Tec7 X-Seal flex fugemasse 310 ml patron hvid ral 9003 - 1600831. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Tec7 X-Seal flex fugemasse 310 ml patron hvid ral 9003 - 1600831 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202684 kr
29. maj 202684,74 kr1,74 kr (2%)
27. maj 202683 kr1 kr (1%)
23. maj 202684 kr
22. maj 202684,74 kr5,74 kr (7%)
16. maj 202679 kr1 kr (1%)
12. maj 202680 kr1 kr (1%)
7. maj 202681 kr1 kr (1%)
5. maj 202682 kr1 kr (1%)
30. apr. 202683 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret