Gå til hovedindhold

Soudal Fix ALL Press Pack til fuge-, lim- og montageopgaver 200ml

SoudalKablerEAN: 5411183114500
Pris fra 134 krtil 155,63 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 21,63 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fix ALL Press Pack til fuge-, lim- og montageopgaver 200ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fix ALL Press Pack til fuge-, lim- og montageopgaver 200ml
134 kr
Til butik
Fix ALL Press Pack til fuge-, lim- og montageopgaver 200ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: SOUDAL
Kategori: Montagelim
Farve: 1
Artikel nr.: 5411183114500
EAN: 5411183114500
Varenr.: 5177250
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FIX ALL CRYSTAL FUGEMASSE KLAR 200ML
135,71 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fix All Crystal Fugemasse Klar 200Ml
144,25 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Soudal FIX ALL lim/fugemasse Presspack
149 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fix all crystal fugemasse klar 200ml
150 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
FixAll Crystal fuge-/klæbemasse klar 200ml pressp.
-25%155,63 kr
Før 207,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fix ALL Press Pack til fuge-, lim- og montageopgaver 200ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fix ALL Press Pack til fuge-, lim- og montageopgaver 200ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK134 kr173 krKøb
2EL-GROSSISTEN135,71 kr135,71 krKøb
3Billigelogvvs.dk144,25 kr144,25 krKøb
4Greenline149 kr149 krKøb
5MaintainIt150 kr150 krKøb
6Globaltools.dk155,63 kr155,63 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fix ALL Press Pack til fuge-, lim- og montageopgaver 200ml

PriceData har fulgt prisen på Fix ALL Press Pack til fuge-, lim- og montageopgaver 200ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 133 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 154 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 140 kr.

Den nuværende pris på 134 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Fix ALL Press Pack til fuge-, lim- og montageopgaver 200ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Fix ALL Press Pack til fuge-, lim- og montageopgaver 200ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026134 kr1,71 kr (1%)
23. apr. 2026135,71 kr1,29 kr (1%)
22. apr. 2026137 kr1,29 kr (1%)
19. apr. 2026135,71 kr1,29 kr (1%)
18. apr. 2026137 kr1,29 kr (1%)
15. apr. 2026135,71 kr1,29 kr (1%)
14. apr. 2026137 kr1,29 kr (1%)
21. mar. 2026135,71 kr1,29 kr (1%)
20. mar. 2026137 kr1,29 kr (1%)
17. mar. 2026135,71 kr1,29 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret