Gå til hovedindhold

Fjällräven Skule Sling 6 (Grøn (DEEP FOREST/662) One size)

FjällrävenSkuldertaskeEAN: 7323451155383
Pris fra 355 krtil 499,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 144,95 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Skule Sling 6 (Grøn (DEEP FOREST/662) One size) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 355 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Skule Sling 6-deep forest - Skuldertasker
355 kr
Til butik
Fjällräven Skule Sling 6-deep forest - Skuldertasker billede

Produktinformation

Praktisk og slidstærk 6L slingtaske i genanvendt materiale perfekt til hverdagsbrug og cykling.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Skuldertasker
Farve: Deep Grøn
EAN: 7323451155383
Varenr.: F23200337-662
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fjällräven Skule Sling 6L Deep Forest
-20%399,2 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Skule 6L Sling Deep Forest
499 kr
Til butik
Fjällräven Skule 6L Sling Deep Forest billede

Produktinformation

#html-body [data-pb-style=IU8YSF2]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}Fjällräven Skule Sling er en kompakt slingbag med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Sling Packs
EAN: 7323451155383
Varenr.: 505608
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Skule Sling 6 Bag (Deep Forest)
499 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Skule Sling 6 (Grøn (DEEP FOREST/662) One size)
499 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Skule Sling 6
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Skule Sling 6 (Grøn (DEEP FOREST/662) One size) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Skule Sling 6 (Grøn (DEEP FOREST/662) One size) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk355 kr355 krKøb
2Outdoor i Centrum399,2 kr399,2 krKøb
3Sportdres Fiskegrej.dk499 kr499 krKøb
4Specialbutikken499 kr499 krKøb
5Friluftsland.dk499 kr499 krKøb
6Pro Outdoor499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Skule Sling 6 (Grøn (DEEP FOREST/662) One size)

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Skule Sling 6 (Grøn (DEEP FOREST/662) One size) i 102 dage. Laveste pris i perioden er 355 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 433 kr.

Den nuværende pris på 355 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Fjällräven Skule Sling 6 (Grøn (DEEP FOREST/662) One size). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Fjällräven Skule Sling 6 (Grøn (DEEP FOREST/662) One size) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026355 kr44,2 kr (11%)
23. maj 2026399,2 kr44,2 kr (12%)
11. maj 2026355 kr44 kr (11%)
23. apr. 2026399 kr100 kr (20%)
22. apr. 2026499 kr100 kr (25%)
11. apr. 2026399 kr100 kr (20%)
10. apr. 2026499 kr100 kr (25%)
24. mar. 2026399 kr100 kr (20%)
23. mar. 2026499 kr100 kr (25%)
11. mar. 2026399 kr100 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret