Gå til hovedindhold

Fjällräven Skule Sling 6 (Sort (BLACK/550) One size)

FjällrävenSkuldertaskeEAN: 7323451155369
Pris fra 355 krtil 499,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 144,95 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Skule Sling 6 (Sort (BLACK/550) One size) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 355 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Skule Sling 6-black - Skuldertasker
355 kr
Til butik
Fjällräven Skule Sling 6-black - Skuldertasker billede

Produktinformation

Praktisk og slidstærk 6L slingtaske i genanvendt materiale perfekt til hverdagsbrug og cykling.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Skuldertasker
Farve: Sort
EAN: 7323451155369
Varenr.: F23200337-550
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fjällräven Skule Sling 6L Black
-20%399,2 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hugo P
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Skule Sling 6 Sort
499 kr
Til butik
Fjällräven Skule Sling 6 Sort billede

Produktinformation

Fjällräven Skule Sling 6 taske Sort kompakt crossbody taske Fjällräven Skule Sling 6 i farven sort er en kompakt og funktionel skuldertaske, der er perfekt til hverdagsbrug, rejser og aktiviteter på farten. Tasken bæres komfortabelt som crossbody eller...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Messenger / Skuldertaske
EAN: 7323451155369
Varenr.: 26451
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Skule 6L Sling Black
499 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Skule Sling 6 Bag (Black)
499 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Skule Sling 6 (Sort (BLACK/550) One size)
499 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Skule Sling 6
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Skule Sling 6 (Sort (BLACK/550) One size) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Skule Sling 6 (Sort (BLACK/550) One size) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk355 kr355 krKøb
2Outdoor i Centrum399,2 kr399,2 krKøb
3Hugo P499 kr499 krKøb
4Sportdres Fiskegrej.dk499 kr499 krKøb
5Specialbutikken499 kr499 krKøb
6Friluftsland.dk499 kr499 krKøb
7Pro Outdoor499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Skule Sling 6 (Sort (BLACK/550) One size)

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Skule Sling 6 (Sort (BLACK/550) One size) i 102 dage. Laveste pris i perioden er 355 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 413 kr.

Den nuværende pris på 355 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Fjällräven Skule Sling 6 (Sort (BLACK/550) One size). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Fjällräven Skule Sling 6 (Sort (BLACK/550) One size) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026355 kr44,2 kr (11%)
23. maj 2026399,2 kr44,2 kr (12%)
11. maj 2026355 kr44 kr (11%)
6. maj 2026399 kr100 kr (20%)
22. apr. 2026499 kr100 kr (25%)
15. apr. 2026399 kr24,75 kr (7%)
10. apr. 2026374,25 kr24,75 kr (6%)
9. apr. 2026399 kr24,75 kr (7%)
21. mar. 2026374,25 kr24,75 kr (6%)
20. mar. 2026399 kr24,75 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret