Gå til hovedindhold

Fjällräven Skule Sling 6 (Gul (RED GOLD/171) One size)

FjällrävenSkuldertaskeEAN: 7323451155345
Pris fra 399,2 krtil 499,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 100,75 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 355 kr 24. maj

Sammenlign priser på Fjällräven Skule Sling 6 (Gul (RED GOLD/171) One size) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399.2 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fjällräven Skule Sling 6L Red Gold
-20%399,2 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Skule Sling 6L Red Gold billede

Produktinformation

Nøglefunktioner Kompakt og praktisk slingbag på 6 liter Slidstærkt og vandafvisende materiale Fleksibel bæring højre eller venstre skulder Polstret rum til tablet og smart organisering

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Skuldertaske
EAN: 7323451155345
Varenr.: 5372-19827
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Skule Sling 6 Bag (Red Gold)
499 kr
Til butik
Fjällräven Skule Sling 6 Bag (Red Gold) billede

Produktinformation

Fjällräven Skule Sling 6 er en kompakt og funktionel 6-liters taske, designet til hverdagsbrug, pendling og aktive dage på farten. Den smarte sling-konstruktion gør det nemt hurtigt at få adgang til dine ting, uanset om du bærer den foran eller på ryggen.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Accessories
Farve: Red Gold
EAN: 7323451155345
Varenr.: 19969383
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Skule Sling 6 (Gul (RED GOLD/171) One size)
499 kr
Til butik
Fjällräven Skule Sling 6 (Gul (RED GOLD/171) One size) billede

Produktinformation

Fjällräven Skule Sling 6 er designet til byliv og aktiv brug, hvor du ønsker hurtig adgang til dine vigtigste ting. Tasken bæres komfortabelt over én skulder og kan nemt svinges frem på maven. Det slidstærke, genanvendte materiale gør den velegnet til dag...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Hip og sling bags
Farve: Gul (RED GOLD/171)
Størrelse: One size
EAN: 7323451155345
Varenr.: 7323451155345
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Skule Sling 6
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Skule Sling 6 (Gul (RED GOLD/171) One size) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Skule Sling 6 (Gul (RED GOLD/171) One size) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoor i Centrum399,2 kr399,2 krKøb
2Specialbutikken499 kr499 krKøb
3Friluftsland.dk499 kr499 krKøb
4Pro Outdoor499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Skule Sling 6 (Gul (RED GOLD/171) One size)

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Skule Sling 6 (Gul (RED GOLD/171) One size) i 102 dage. Laveste pris i perioden er 355 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 431 kr.

Den nuværende pris på 399,2 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Fjällräven Skule Sling 6 (Gul (RED GOLD/171) One size). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Fjällräven Skule Sling 6 (Gul (RED GOLD/171) One size) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026399,2 kr44,2 kr (12%)
24. maj 2026355 kr44,2 kr (11%)
23. maj 2026399,2 kr44,2 kr (12%)
11. maj 2026355 kr44 kr (11%)
6. maj 2026399 kr100 kr (20%)
22. apr. 2026499 kr100 kr (25%)
11. apr. 2026399 kr100 kr (20%)
10. apr. 2026499 kr100 kr (25%)
9. apr. 2026399 kr100 kr (20%)
18. mar. 2026499 kr100 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret