Gå til hovedindhold

Fischer FRSN 70 - 77 M8 / M10, Skrue (Worm Gear) klemme, Stål, 20 mm, 1,5 mm, 112 mm

fischerRedskaberEAN: 4006209499474
Pris fra 17,5 krtil 640 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 622,5 kr (97% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fischer FRSN 70 - 77 M8 / M10, Skrue (Worm Gear) klemme, Stål, 20 mm, 1,5 mm, 112 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 70-77 mm (2") rr
17,5 kr
Til butik
SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 70-77 mm (2") rr billede

Produktspecifikationer

Mærke: Fischer
Kategori: WATTOO.DK VVS Rr & fittings Rrbjler & ophng
EAN: 4006209499474
Varenr.: 018811070
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rørbøjle M8/M10 gevind, 70-77 mm
20 kr
Til butik
Rørbøjle M8/M10 gevind, 70-77 mm billede

Produktinformation

Rørbøjle uden isolering til rør kan kobles sammen med grundflange og gevindstænger med M8/M10-gevind. 70-77 mm Gevind M8/M10 To-delt rørbøjle uden gummiindlæg Samleskrue sikret mod tab under montage Elforzinket Fabrikat: Fischer FRSN

Produktspecifikationer

Mærke: fischer
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 70-77 mm
EAN: 4006209499474
Varenr.: 018811070
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rørbøjle M8/M10 gevind, 70-77 mm
21 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fischer FRSN 70 - 77 M8 / M10, Skrue (Worm Gear) klemme, Stål, 20 mm, 1,5 mm, 112 mm
640 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fischer FRSN 70 - 77 M8 / M10, Skrue (Worm Gear) klemme, Stål, 20 mm, 1,5 mm, 112 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fischer FRSN 70 - 77 M8 / M10, Skrue (Worm Gear) klemme, Stål, 20 mm, 1,5 mm, 112 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK17,5 kr17,5 krKøb
2LavprisVVS20 kr20 krKøb
3BilligVVS DK21 kr21 krKøb
4CS MEGASTORE DK640 kr679 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fischer FRSN 70 - 77 M8 / M10, Skrue (Worm Gear) klemme, Stål, 20 mm, 1,5 mm, 112 mm

PriceData har fulgt prisen på Fischer FRSN 70 - 77 M8 / M10, Skrue (Worm Gear) klemme, Stål, 20 mm, 1,5 mm, 112 mm i 167 dage. Laveste pris i perioden er 16 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 20,08 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18 kr.

Den nuværende pris på 17,5 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Fischer FRSN 70 - 77 M8 / M10, Skrue (Worm Gear) klemme, Stål, 20 mm, 1,5 mm, 112 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Fischer FRSN 70 - 77 M8 / M10, Skrue (Worm Gear) klemme, Stål, 20 mm, 1,5 mm, 112 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202617,5 kr2,5 kr (13%)
2. jun. 202620 kr
1. jun. 202620,08 kr
11. maj 202620 kr1 kr (5%)
20. apr. 202619 kr1 kr (6%)
19. jan. 202618 kr
7. jan. 202617,5 kr1,5 kr (9%)
22. dec. 202516 kr
21. dec. 202516,4 kr
20. dec. 202516 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret