Gå til hovedindhold

fischer SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 83-91 mm (3") rr

fischerRedskaberEAN: 4006209499795
Pris fra 27 krtil 794 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 767 kr (97% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 26 kr 9. mar.

Sammenlign priser på SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 83-91 mm (3") rr og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 83-91 mm (3") rr
27 kr
Til butik
SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 83-91 mm (3") rr billede

Produktspecifikationer

Mærke: Fischer
Kategori: WATTOO.DK VVS Rr & fittings Rrbjler & ophng
EAN: 4006209499795
Varenr.: 018811083
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rørbøjle M8/M10 gevind, 83-91 mm
27 kr
Til butik
Rørbøjle M8/M10 gevind, 83-91 mm billede

Produktinformation

Rørbøjle uden isolering til rør kan kobles sammen med grundflange og gevindstænger med M8/M10-gevind. 83-91 mm Gevind M8/M10 To-delt rørbøjle uden gummiindlæg Samleskrue sikret mod tab under montage Elforzinket Fabrikat: Fischer FRSN

Produktspecifikationer

Mærke: fischer
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 83-91 mm
EAN: 4006209499795
Varenr.: 018811083
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rørbøjle M8/M10 gevind, 83-91 mm
30 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fischer 49979
794 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 83-91 mm (3") rr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 83-91 mm (3") rr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK27 kr27 krKøb
2LavprisVVS27 kr27 krKøb
3BilligVVS DK30 kr30 krKøb
4CS MEGASTORE DK794 kr833 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 83-91 mm (3") rr

PriceData har fulgt prisen på SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 83-91 mm (3") rr i 167 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 42 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 83-91 mm (3") rr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 83-91 mm (3") rr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202627 kr
1. jun. 202627,18 kr
29. maj 202627 kr
13. maj 202627,18 kr
20. apr. 202627 kr1 kr (4%)
9. mar. 202626 kr1,18 kr (4%)
8. mar. 202627,18 kr2,18 kr (9%)
5. feb. 202625 kr17 kr (40%)
4. feb. 202642 kr17 kr (68%)
22. jan. 202625 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret