Gå til hovedindhold

Fischer 500718, Rørholder, Stål, 40 - 43 mm, 3,18 cm (1.25), Zink stål, 1 kN

FischerRedskaberEAN: 4048962002201
Pris fra 19 krtil 24,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 5,75 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fischer 500718, Rørholder, Stål, 40 - 43 mm, 3,18 cm (1.25), Zink stål, 1 kN og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rørbøjle M8/M10/1/2" gevind, 40-43 mm (1 1/4")
19 kr
Til butik
Rørbøjle M8/M10/1/2" gevind, 40-43 mm (1 1/4") billede

Produktinformation

Rørbøjle med isolering og M8 / M10 / 1/2" gevind 40-43 mm Passer til 1 1/4" rør 3 gange indvendig gevind M8 / M10 / 1/2" To-delt universal rørbøjle Elforzinket Fabrikat: Fischer FRSN Triple+

Produktspecifikationer

Mærke: fischer
Kategori: VVS fittings
Størrelse: 40-43 mm
EAN: 4048962002201
Varenr.: 018815040
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rørbøjle M8/M10/1/2" gevind, 40-43 mm (1 1/4")
19 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rørbøjle M8/M10/1/2" gevind, 40-43 mm (1 1/4")
23 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Samontec 40-43 mm tripplebøjle M8/M10/ - 1/2" uden isolering
23 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fischer 500718, Rørholder, Stål, 40 - 43 mm, 3,18 cm (1.25), Zink stål, 1 kN
24,05 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M10/M12 kombigevind til 40-43 mm rr
24,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fischer 500718, Rørholder, Stål, 40 - 43 mm, 3,18 cm (1.25), Zink stål, 1 kN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fischer 500718, Rørholder, Stål, 40 - 43 mm, 3,18 cm (1.25), Zink stål, 1 kN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS19 kr19 krKøb
2LavprisVVS19 kr19 krKøb
3BilligVVS DK23 kr23 krKøb
4EL-GROSSISTEN23 kr23 krKøb
5CS MEGASTORE DK24,05 kr63,05 krKøb
6WATTOO.DK24,75 kr24,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fischer 500718, Rørholder, Stål, 40 - 43 mm, 3,18 cm (1.25), Zink stål, 1 kN

PriceData har fulgt prisen på Fischer 500718, Rørholder, Stål, 40 - 43 mm, 3,18 cm (1.25), Zink stål, 1 kN i 181 dage. Laveste pris i perioden er 18 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 23 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21 kr.

Den nuværende pris på 19 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Fischer 500718, Rørholder, Stål, 40 - 43 mm, 3,18 cm (1.25), Zink stål, 1 kN. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Fischer 500718, Rørholder, Stål, 40 - 43 mm, 3,18 cm (1.25), Zink stål, 1 kN de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202619 kr2 kr (10%)
26. maj 202621 kr2 kr (9%)
24. maj 202623 kr2 kr (10%)
17. maj 202621 kr2 kr (9%)
16. maj 202623 kr2 kr (10%)
12. maj 202621 kr1 kr (5%)
11. maj 202622 kr2 kr (10%)
18. apr. 202620 kr2 kr (9%)
17. apr. 202622 kr1 kr (4%)
11. apr. 202623 kr4 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret