Gå til hovedindhold

Fejekost, Vikan, flere farver, PP/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår, spaltet - Rød / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind

VikanRedskaberEAN: 5705020317842
Pris fra 113,07 krtil 373 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 259,93 kr (70% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fejekost, Vikan, flere farver, PP/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår, spaltet - Rød / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113.07 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Fejekost, 410 mm, Blød/spaltet, Rød
-36%113,07 kr
Før 175,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Fejekost, 410 mm, Blød/spaltet, Rød billede

Produktinformation

Denne kost er designet til effektiv fejning af mel, stivelse og andet pulver i tørre områder, og den passer til alle Vikans skafter. Kun til brug i tørre områder.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705020317842
Varenr.: 590268
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fejekost, Vikan, flere farver, PP/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår, spaltet - Rød / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind
-20%140,5 kr
Før 175,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fejekost, Vikan, flere farver, PP/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår, spaltet - Rød / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind billede

Produktinformation

Fejekosten fra Vikan er det perfekte redskab til din rengøring. Den er designet i flere flotte farver og er lavet af holdbart PP og rustfrit stål, hvilket gør den både robust og langtidsholdbar. Med en længde på 41 cm er denne fejekost nem at håndtere og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705020317842
Varenr.: 47429041160529
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan fejekost 410mm blød/spaltet rød
373 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan, flere farver, PP/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår, spaltet - Rød / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan, flere farver, PP/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår, spaltet - Rød / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk113,07 kr113,07 krKøb
2Sikkerhedsgiganten140,5 kr140,5 krKøb
3Elvvs.dk373 kr373 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fejekost, Vikan, flere farver, PP/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår, spaltet - Rød / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind

PriceData har fulgt prisen på Fejekost, Vikan, flere farver, PP/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår, spaltet - Rød / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind i 154 dage. Laveste pris i perioden er 113,07 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 280 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 184 kr.

Den nuværende pris på 113,07 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Fejekost, Vikan, flere farver, PP/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår, spaltet - Rød / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Fejekost, Vikan, flere farver, PP/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår, spaltet - Rød / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026113,07 kr27,43 kr (20%)
22. maj 2026140,5 kr27,43 kr (24%)
21. maj 2026113,07 kr
15. maj 2026114 kr26,5 kr (19%)
14. maj 2026140,5 kr26,5 kr (23%)
2. maj 2026114 kr26,5 kr (19%)
1. maj 2026140,5 kr26,5 kr (23%)
18. apr. 2026114 kr61,63 kr (35%)
17. apr. 2026175,63 kr59,63 kr (51%)
13. apr. 2026116 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret