Gå til hovedindhold

Fejekost, Vikan, flere farver, PP/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår, spaltet - Grøn / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind

VikanRedskaberEAN: 5705020317828
Pris fra 139 krtil 373 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 234 kr (63% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fejekost, Vikan, flere farver, PP/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår, spaltet - Grøn / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Fejekost, 410 mm, Blød/spaltet, Grøn
-21%139 kr
Før 175,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Fejekost, 410 mm, Blød/spaltet, Grøn billede

Produktinformation

Denne kost er designet til effektiv fejning af mel, stivelse og andet pulver i tørre områder, og den passer til alle Vikans skafter. Kun til brug i tørre områder.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705020317828
Varenr.: 590267
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fejekost, Vikan, flere farver, PP/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår, spaltet - Grøn / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind
-20%140,5 kr
Før 175,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fejekost, Vikan, flere farver, PP/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår, spaltet - Grøn / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind billede

Produktinformation

Fejekosten fra Vikan er det perfekte redskab til din rengøring. Den er designet i flere flotte farver og er lavet af holdbart PP og rustfrit stål, hvilket gør den både robust og langtidsholdbar. Med en længde på 41 cm er denne fejekost nem at håndtere og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705020317828
Varenr.: 47429041127761
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan fejekost 410mm blød/spaltet grøn
373 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan, flere farver, PP/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår, spaltet - Grøn / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan, flere farver, PP/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår, spaltet - Grøn / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk139 kr139 krKøb
2Sikkerhedsgiganten140,5 kr140,5 krKøb
3Elvvs.dk373 kr373 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fejekost, Vikan, flere farver, PP/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår, spaltet - Grøn / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind

PriceData har fulgt prisen på Fejekost, Vikan, flere farver, PP/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår, spaltet - Grøn / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind i 154 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 6. april 2026), højeste er 292 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 207 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Fejekost, Vikan, flere farver, PP/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår, spaltet - Grøn / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Fejekost, Vikan, flere farver, PP/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår, spaltet - Grøn / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026139 kr1,5 kr (1%)
22. maj 2026140,5 kr1,5 kr (1%)
15. maj 2026139 kr1,5 kr (1%)
14. maj 2026140,5 kr1,5 kr (1%)
2. maj 2026139 kr1,5 kr (1%)
1. maj 2026140,5 kr1,5 kr (1%)
18. apr. 2026139 kr36,63 kr (21%)
17. apr. 2026175,63 kr36,63 kr (26%)
9. apr. 2026139 kr36,63 kr (21%)
8. apr. 2026175,63 kr36,63 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret