Gå til hovedindhold

Everdure Force Gen III gasgrill, orange, med sæt til sidegrillriste

EverdureEverdure GrillsEAN: 5707582367808
Pris fra 3.795 krtil 4.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.204 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Everdure Force Gen III gasgrill, orange, med sæt til sidegrillriste og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3795 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Everdure Force Gen III gasgrill, orange, med sæt til sidegrillriste
3.795 kr
Til butik
Everdure Force Gen III gasgrill, orange, med sæt til sidegrillriste billede

Produktspecifikationer

Mærke: Everdure
Kategori: El-grill
Farve: 4
Artikel nr.: FORCEOEUTK
EAN: 5707582367808
Varenr.: 25361291
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Everdure Force Gen III Gasgrill Orange inkl. Toolkit
-27%3.999 kr
Før 5.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Everdure Force Gen III  Gasgrill Orange inkl. Toolkit billede

Produktinformation

Everdure Force Gen III gasgrill orange inkl. toolkit Everdure FORCE Gen III gasgrill i orange er en elegant og kraftfuld 2-brænder gasgrill, der kombinerer markant design med høj ydeevne. Grillen leverer en samlet effekt på 21.700 BTU og er udviklet til alsidig udendørs madlavning med hurtig opvarmning og stor fleksibilitet. Den høje lågkonstruktion sikrer optimal 360° varmcirkulation, hvilket gør grillen velegnet til både grillning, stegning og bagning. Konstruktionen giver gode betingelser...

Produktspecifikationer

Mærke: Everdure
Kategori: Everdure Grills
Vægt: 32g
Artikel nr.: 100002083
EAN: 5707582367808
Varenr.: 2540330
Gå til WittShop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Everdure Force Gen III inkl. værktøjssæt EU gasgrill orange
-27%3.999 kr
Før 5.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Everdure Force Gen III inkl. værktøjssæt EU gasgrill orange billede

Produktinformation

Everdure FORCE™ GEN III er en elegant gasgrill med to brændere, 21.700 BTU, UV-resistent overflade og 360° varmedistribution. Den leveres med et robust 3-delt grillredskabssæt, solid konstruktion og alsidige grillmuligheder – perfekt til enhver udendørs oase.

Produktspecifikationer

Mærke: Everdure
Vægt: 41g
EAN: 5707582367808
Varenr.: shopify_DK_15594092855628_56793975259468
Gå til Hoejgaardbrugskunst.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
EVERDURE FORCE GASGRILL ORANGE - GEN 2
4.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Everdure Force Gen III gasgrill, orange, med sæt til sidegrillriste koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Everdure Force Gen III gasgrill, orange, med sæt til sidegrillriste koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.795 kr3.994 krKøb
2Homeshop DK3.999 kr3.999 krKøb
3WittShop DK3.999 kr3.999 krKøb
4Hoejgaardbrugskunst.dk4.999 kr4.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Everdure Force Gen III gasgrill, orange, med sæt til sidegrillriste

PriceData har fulgt prisen på Everdure Force Gen III gasgrill, orange, med sæt til sidegrillriste i 62 dage. Laveste pris i perioden er 3.795 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 3.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.897 kr.

Den nuværende pris på 3.795 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Everdure Force Gen III gasgrill, orange, med sæt til sidegrillriste. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Everdure Force Gen III gasgrill, orange, med sæt til sidegrillriste de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 20263.795 kr204 kr (5%)
5. maj 20263.999 kr204 kr (5%)
30. apr. 20263.795 kr204 kr (5%)
1. apr. 20263.999 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret