Gå til hovedindhold

Everdure Furnace Gen III gasgrillkebab - sort - premium grillriste-sæt

EverdureEAN: 5707582367846
Pris fra 4.967 krtil 6.198 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.231 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.589 kr 22. maj

Sammenlign priser på Everdure Furnace Gen III gasgrillkebab - sort - premium grillriste-sæt og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4967 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Alowwed----Everdure Furnace Gen III kaasugrilli, m
4.967 kr
Til butik
Alowwed----Everdure Furnace Gen III kaasugrilli, m billede

Produktinformation

Alowwed----Everdure Furnace Gen III kaasugrilli, m

Produktspecifikationer

Mærke: Everdure
Artikel nr.: FURNACEBEUTK
EAN: 5707582367846
Varenr.: 1004073883
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Everdure Furnace Gen III Gasgrill Sort inkl. Premium Toolkit
-29%4.999 kr
Før 6.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Everdure Furnace Gen III Gasgrill Sort inkl. Premium Toolkit billede

Produktinformation

Everdure Furnace Gen III gasgrill sort inkl. premium toolkit Everdure FURNACE Gen III gasgrill i sort er en elegant og kraftfuld 3-brænder gasgrill, der kombinerer moderne design med høj ydeevne. Med en samlet effekt på 27.500 BTU, jævn varmefordeling og høj lågkonstruktion er modellen udviklet til alsidig udendørs madlavning med plads til både hurtig grillning og mere krævende tilberedning. Den høje lågkonstruktion sikrer optimal 360° varmcirkulation, hvilket giver gode betingelser for tilbe...

Produktspecifikationer

Mærke: Everdure
Kategori: Everdure Grills
Vægt: 32g
Artikel nr.: 100002897
EAN: 5707582367846
Varenr.: 2540349
Gå til WittShop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Everdure Furnace Gen III inkl. Premium Værktøjssæt EU Gasgrill Sort
-29%4.999 kr
Før 6.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Everdure Furnace Gen III inkl. Premium Værktøjssæt EU Gasgrill Sort billede

Produktinformation

Oplev udendørs madlavning på en helt ny måde med Everdure Furnace Gen III. Denne elegante gasgrill med tre brændere leverer hele 27.500 BTU, sikrer jævn varmefordeling og har et højt låg, der giver dig mulighed for 360° tilberedning. Med det medfølgende premium værktøjssæt får du maksimal alsidighed til alle dine grilloplevelser.

Produktspecifikationer

Mærke: Everdure
Vægt: 48.3g
EAN: 5707582367846
Varenr.: shopify_DK_15594093183308_56793978569036
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Everdure Furnace Gen III gasgrillkebab - sort - premium grillriste-sæt
5.289 kr
Til butik
Gå til Hoejgaardbrugskunst.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
EVERDURE FORCE GASGRILL INKL/COVER GEN 2 - STONE
6.198 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Everdure Furnace Gen III gasgrillkebab - sort - premium grillriste-sæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Everdure Furnace Gen III gasgrillkebab - sort - premium grillriste-sæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.967 kr4.967 krKøb
2Homeshop DK4.999 kr4.999 krKøb
3WittShop DK4.999 kr4.999 krKøb
4CS MEGASTORE DK5.289 kr5.488 krKøb
5Hoejgaardbrugskunst.dk6.198 kr6.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Everdure Furnace Gen III gasgrillkebab - sort - premium grillriste-sæt

PriceData har fulgt prisen på Everdure Furnace Gen III gasgrillkebab - sort - premium grillriste-sæt i 59 dage. Laveste pris i perioden er 4.589 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 5.294 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.939 kr.

Den nuværende pris på 4.967 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Everdure Furnace Gen III gasgrillkebab - sort - premium grillriste-sæt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Everdure Furnace Gen III gasgrillkebab - sort - premium grillriste-sæt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20264.967 kr378 kr (8%)
22. maj 20264.589 kr410 kr (8%)
19. maj 20264.999 kr95 kr (2%)
17. maj 20265.094 kr99 kr (2%)
12. maj 20264.995 kr200 kr (4%)
9. maj 20264.795 kr499 kr (9%)
6. maj 20265.294 kr499 kr (10%)
30. apr. 20264.795 kr100 kr (2%)
29. apr. 20264.895 kr104 kr (2%)
16. apr. 20264.999 kr71 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret