Gå til hovedindhold

Elteco ETI DIII gG 63A/500V - Sikring, DZ3 - (5 stk.)

EltecoEludstyrEAN: 3838895000198
Pris fra 8,7 krtil 62 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 53,3 kr (86% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ETI DIII gG 63A/500V - Sikring, DZ3 - (5 stk.) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8.7 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
ETI Sikring Universal DZIII E33 63A
8,7 kr
Til butik
ETI Sikring Universal DZIII E33 63A billede

Produktinformation

Sælges kun i pakker med 5 stk. Så skriver man 5 stk. på ordren kommer der en 1 pakke med 5 stk. ETI sikring universal DZIIl Mærkestrøm: 63A Propsikringsstørrelse: DIIl Mærkespænding: 500V AC Anvendelseskategori: GG - gl Gevindstørrelse: E33 Pasring/dækkap...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Varekartotek - GN Belysning
EAN: 3838895000198
Varenr.: 418717
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sikring dz3 63a gg 500vac/250vdc
8,75 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sikring Dz3 63A Gg 500Vac/250Vdc
9,08 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Sikring Dz3 63A
13,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ETI Sikring Universal DZIII E33 63A
53,95 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
ETI Sikring Universal DZIII E33 63A
53,95 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
5 stk MTO DZ3 sikring, 63 A
60 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ETI DIII gG 63A/500V - Sikring, DZ3 - (5 stk.)
62 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ETI DIII gG 63A/500V - Sikring, DZ3 - (5 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ETI DIII gG 63A/500V - Sikring, DZ3 - (5 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk8,7 kr8,7 krKøb
2MaintainIt8,75 kr8,75 krKøb
3Billigelogvvs.dk9,08 kr9,08 krKøb
4vvsfittings.dk13,75 kr13,75 krKøb
5EL-GROSSISTEN53,95 kr53,95 krKøb
6EL-NETSALG53,95 kr53,95 krKøb
7Greenline60 kr60 krKøb
8CS MEGASTORE DK62 kr101 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ETI DIII gG 63A/500V - Sikring, DZ3 - (5 stk.)

PriceData har fulgt prisen på ETI DIII gG 63A/500V - Sikring, DZ3 - (5 stk.) i 118 dage. Laveste pris i perioden er 7 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 8,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8 kr.

Den nuværende pris på 8,7 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for ETI DIII gG 63A/500V - Sikring, DZ3 - (5 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for ETI DIII gG 63A/500V - Sikring, DZ3 - (5 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20268,7 kr
24. maj 20268,75 kr
12. maj 20268,7 kr
26. feb. 20268 kr
23. feb. 20267,2 kr
5. feb. 20267 kr
4. feb. 20267,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret