Gå til hovedindhold

ETI Sikring DIII 35A gG E33, 500V AC 250V DC, brydeevne 50kA, Standard DIN EN 60269-1, DIN EN 60269-3. Med status indikator - (5 stk.)

ETIEludstyrEAN: 3838895000174
Pris fra 7,5 krtil 135 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 127,5 kr (94% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6,25 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Sikring DIII 35A gG E33, 500V AC 250V DC, brydeevne 50kA, Standard DIN EN 60269-1, DIN EN 60269-3. Med status indikator - (5 stk.) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7.5 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sikring dz3 35a gg 500vac/250vdc
7,5 kr
Til butik
Sikring dz3 35a gg 500vac/250vdc billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: dz sikringsindsats
EAN: 3838895000174
Varenr.: 0825100431
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Sikring Dz3 35A
8,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
ETI Sikring Universal DZIII E33 35A
ETI Sikring Universal DZIII E33 35A billede

Produktinformation

Sælges kun i pakker med 5 stk. Så skriver man 5 stk. på ordren kommer der en 1 pakke med 5 stk. ETI sikring universal DZIIl Mærkestrøm: 35A Propsikringsstørrelse: DIIl Mærkespænding: 500V AC Anvendelseskategori: GG - gl Gevindstørrelse: E33 Pasring/dækkap...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Varekartotek - GN Belysning
EAN: 3838895000174
Varenr.: 418715
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sikring DIII 35A gG E33, 500V AC 250V DC, brydeevne 50kA, Standard DIN EN 60269-1, DIN EN 60269-3. Med status indikator - (5 stk.)
43 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ETI Sikring Universal DZIII E33 35A
47,73 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
ETI Sikring Universal DZIII E33 35A
47,73 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
5 stk MTO DZ3 sikring, 35 A
115 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
5 stk Sikring DZ3 35A
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sikring DIII 35A gG E33, 500V AC 250V DC, brydeevne 50kA, Standard DIN EN 60269-1, DIN EN 60269-3. Med status indikator - (5 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sikring DIII 35A gG E33, 500V AC 250V DC, brydeevne 50kA, Standard DIN EN 60269-1, DIN EN 60269-3. Med status indikator - (5 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt7,5 kr7,5 krKøb
2vvsfittings.dk8,75 kr8,75 krKøb
3Elvvs.dk9 kr9 krKøb
4CS MEGASTORE DK43 kr82 krKøb
5EL-GROSSISTEN47,73 kr47,73 krKøb
6EL-NETSALG47,73 kr47,73 krKøb
7Greenline115 kr115 krKøb
8LavprisVVS135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sikring DIII 35A gG E33, 500V AC 250V DC, brydeevne 50kA, Standard DIN EN 60269-1, DIN EN 60269-3. Med status indikator - (5 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Sikring DIII 35A gG E33, 500V AC 250V DC, brydeevne 50kA, Standard DIN EN 60269-1, DIN EN 60269-3. Med status indikator - (5 stk.) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 5,8 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 9 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7 kr.

Den nuværende pris på 7,5 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Sikring DIII 35A gG E33, 500V AC 250V DC, brydeevne 50kA, Standard DIN EN 60269-1, DIN EN 60269-3. Med status indikator - (5 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Sikring DIII 35A gG E33, 500V AC 250V DC, brydeevne 50kA, Standard DIN EN 60269-1, DIN EN 60269-3. Med status indikator - (5 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20267,5 kr1,25 kr (14%)
23. maj 20268,75 kr
22. maj 20269 kr
21. maj 20268,6 kr1,1 kr (15%)
21. apr. 20267,5 kr
15. apr. 20267,4 kr1,15 kr (18%)
4. apr. 20266,25 kr1,15 kr (16%)
3. apr. 20267,4 kr1,15 kr (18%)
29. mar. 20266,25 kr1,15 kr (16%)
28. mar. 20267,4 kr1,15 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret