Gå til hovedindhold

ETI DIII gG 50A/500V - Sikring, DZ3 - (5 stk.)

ETIEludstyrEAN: 3838895000181
Pris fra 9,5 krtil 110 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 100,5 kr (91% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7,6 kr 1. apr.

Sammenlign priser på ETI DIII gG 50A/500V - Sikring, DZ3 - (5 stk.) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9.5 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sikring DZ III 50A
9,5 kr
Til butik
Sikring DZ III 50A billede

Produktspecifikationer

Mærke: ETI
Kategori: WATTOO.DK Mrker ETI
EAN: 3838895000181
Varenr.: 1425001939
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sikring dz3 50a gg 500vac/250vdc
10 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Sikring Dz3 50A
12,5 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sikring Dz3 50A Gg 500Vac/250Vdc
13,65 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ETI Sikring Universal DZIII E33 50A
14,38 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
ETI Sikring Universal DZIII E33 50A
14,38 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
5 stk MTO DZ3 sikring, 50 A
90 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ETI DIII gG 50A/500V - Sikring, DZ3 - (5 stk.)
98 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
5 stk Sikring DZ3 50A
110 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ETI DIII gG 50A/500V - Sikring, DZ3 - (5 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ETI DIII gG 50A/500V - Sikring, DZ3 - (5 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK9,5 kr9,5 krKøb
2MaintainIt10 kr10 krKøb
3vvsfittings.dk12,5 kr12,5 krKøb
4Billigelogvvs.dk13,65 kr13,65 krKøb
5EL-GROSSISTEN14,38 kr14,38 krKøb
6EL-NETSALG14,38 kr14,38 krKøb
7Greenline90 kr90 krKøb
8CS MEGASTORE DK98 kr137 krKøb
9LavprisVVS110 kr110 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ETI DIII gG 50A/500V - Sikring, DZ3 - (5 stk.)

PriceData har fulgt prisen på ETI DIII gG 50A/500V - Sikring, DZ3 - (5 stk.) i 170 dage. Laveste pris i perioden er 7,5 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 14 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9 kr.

Den nuværende pris på 9,5 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for ETI DIII gG 50A/500V - Sikring, DZ3 - (5 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for ETI DIII gG 50A/500V - Sikring, DZ3 - (5 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20269,5 kr
26. maj 20269,75 kr
23. maj 20269,5 kr
22. maj 20269,75 kr
8. maj 20269,5 kr
7. maj 20269,75 kr
30. apr. 20269,5 kr
29. apr. 20269,75 kr
21. apr. 20269,5 kr
9. apr. 20269,4 kr1,8 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret