Gå til hovedindhold

Epson Projektor CO-FH01 - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumens

EpsonProjektorerEAN: 8715946706825
Pris fra 3.228 krtil 5.897 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.669 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Epson Projektor CO-FH01 - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumens og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3228 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson CO-FH01 3LCD-projektor Full HD MHL
3.228 kr
Til butik
Epson CO-FH01 3LCD-projektor Full HD MHL billede

Produktinformation

Epson CO-FH01 - 3LCD-projektor - bærbar - 3000 lumen (hvid) - 3000 lumen (farve) - 16:9 - 1080p - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Artikel nr.: V11HA84040
EAN: 8715946706825
Varenr.: 1000952015
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson Projektor CO-FH01 - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumens
3.310 kr
Til butik
Epson Projektor CO-FH01 - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumens billede

Produktinformation

Projektor Epson CO-FH01 leverer Full HD 1920 x 1080-billeder med 3000 ANSI lumens lysstyrke, Epson 3LCD-teknologi, integreret 5 W mono-højttaler og nemme opsætningsfunktioner som keystone-korrektion og HDMI. Denne bærbare hvide 3LCD-projektor er designet til storskærms hjemmeunderholdning eller klare præsentationer i mødelokaler og klasseværelser og projicerer op til 391" med levende farvegengivelse - selv i lyse rum - understøttet af fleksibel placering og hurtig installation. Full HD 1080p-opløsning i 16:9 billedformat 3000 lumens lysstyrke til både hvid og farve Keystone-korrektion med horisontal og vertikal justering Indbygget mono-højttaler (5 W) Tilslutninger: HDMI, USB Type-A, USB Type-B (MHL supported) Op til 16.8 millioner farver Nyd skarp, farverig storskærmsvisning til hverdagsfilm, gaming og deling med enkel opsætning og alsidig tilslutning.

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Projektor
Artikel nr.: V11HA84040
EAN: 8715946706825
Varenr.: 3148415
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Epson co-fh01 projektor
3.695 kr
Til butik
E
Produktbillede

Produktinformation

Projektor med fuld HD. Nyd storskærmsoplevelsen. Oplev dine favoritfilm, spil og sportsbegivenheder i storformat derhjemme. Nem opsætning – Keystonekorrektion, HDMI. Langtidsholdbar løsning – 18 års underholdning. Økonomisk udstyr i høj kvalit

Produktspecifikationer

Kategori: TILBEHØR
EAN: 8715946706825
Varenr.: 45650
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson CO-FH01 3LCD-projektor Full HD MHL
3.969 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Epson CO-FH01 Full HD Projektor 3000 Lumen
5.897 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Projektor CO-FH01 - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Projektor CO-FH01 - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.228 kr3.228 krKøb
2Proshop DK3.310 kr3.310 krKøb
3INphone.dk3.695 kr3.695 krKøb
4Ultrashop3.969 kr3.969 krKøb
5Teknikproffset DK5.897 kr5.956 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson Projektor CO-FH01 - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumens

PriceData har fulgt prisen på Epson Projektor CO-FH01 - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumens i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.228 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 5.323 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.649 kr.

Den nuværende pris på 3.228 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Epson Projektor CO-FH01 - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumens. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Epson Projektor CO-FH01 - 1920 x 1080 - 3000 ANSI lumens de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20263.228 kr109 kr (3%)
25. maj 20263.337 kr45 kr (1%)
23. maj 20263.382 kr32 kr (1%)
22. maj 20263.414 kr16 kr (0%)
20. maj 20263.398 kr34 kr (1%)
11. maj 20263.432 kr24 kr (1%)
10. maj 20263.408 kr1 kr (0%)
8. maj 20263.409 kr1 kr (0%)
7. maj 20263.410 kr11 kr (0%)
6. maj 20263.421 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret