Gå til hovedindhold

Acer Projektor X1827 - DLP projector - 3D - 3840 x 2160 - 4000 ANSI lumens

AcerEAN: 4711121577826
Pris fra 7.594 krtil 11.219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3.625 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.199 kr 4. maj

Sammenlign priser på Acer Projektor X1827 - DLP projector - 3D - 3840 x 2160 - 4000 ANSI lumens og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7594 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Acer X1827 DLP-projektor 4K UHD VGA HDMI
7.594 kr
Til butik
Acer X1827 DLP-projektor 4K UHD VGA HDMI billede

Produktinformation

Acer X1827 - DLP-projektor - 3D - 4000 ANSI lumens - 3840 x 2160 - 16:9

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Artikel nr.: MR.JWK11.00P
EAN: 4711121577826
Varenr.: 1001663835
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acer Projektor X1827 - DLP projector - 3D - 3840 x 2160 - 4000 ANSI lumens
9.339 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Projektor - Acer X1827 standardkast, 4.000 ANSI lumen, DLP, UHD 4K, hvid
-1%11.199 kr
Før 11.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Projektor - Acer X1827 standardkast, 4.000 ANSI lumen, DLP, UHD 4K, hvid billede

Produktinformation

Fordele ved projektor til hjem og kontorAcer X1827 er en kraftig DLP projektor til mødelokalet, undervisning og hjemmebiografen. Med 4.000 ANSI lumen får du klare billeder, også i lyse rum, og den native opløsning i UHD 4K (3.840 × 2.160) leverer skarp detaljegrad til præsentationer, film og sport. Den indbyggede højttaler på 10 W giver lyd uden ekstra udstyr, og både vandret og lodret keystone-korrektion gør det let at justere billedet.Nem opsætning og fleksible tilslutningerX1827 har to HDMI 2.0-indgange, VGA, USB samt lyd ind/ud og S/PDIF, så du hurtigt kan forbinde pc, medieafspiller og spillekonsol. Autofokus hjælper dig i gang på få sekunder, og den portable placering gør den velegnet, når projektoren skal med rundt mellem rum eller lokationer.Projiceringsteknologi: DLPNative opløsning: UHD 4K (3.840 × 2.160)Lysstyrke: 4.000 ANSI lumenKontrastforhold: 10.000:1Formatforhold: 16:9 (native), understøtter 4:3Keystone-korrektion: ±30° vandret og lodretStøjniveau: 26 dBIndbyggede højttalere: 10 WPorte: 2 × HDMI 2.0, 1 × VGA, USB 2.0, lyd ind/ud, S/PDIF udVideosystemer: PAL, SECAM, NTSC; Full HD understøttetFokus: AutoLyskilde: 240 W lampe, 1 stk.Levetid lyskilde: 5.000 t (typisk), 10.000 t (økotilstand)Strøm: AC 100–240 V; forbrug 310 W (0,5 W standby)Placering: Væg; markedsposition: bærbarMål (H × B × D): 11,37 × 31,3 × 24,0 cmVægt: 3,1 kgMedfølger: Fjernbetjening, batterier, AC-kabel, bæretaske, manualKompatibilitet: Windows og Mac...

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Projektorer
Vægt: 4.16g
EAN: 4711121577826
Varenr.: 1941395
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Projektor - Acer X1827 standardkast, 4.000 ANSI lumen, DLP, UHD 4K, hvid
-1%11.219 kr
Før 11.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Projektor X1827 - DLP projector - 3D - 3840 x 2160 - 4000 ANSI lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Projektor X1827 - DLP projector - 3D - 3840 x 2160 - 4000 ANSI lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.594 kr7.594 krKøb
2Proshop DK9.339 kr9.339 krKøb
3Boligcenter DK11.199 kr11.199 krKøb
4Vivas DK11.219 kr11.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acer Projektor X1827 - DLP projector - 3D - 3840 x 2160 - 4000 ANSI lumens

PriceData har fulgt prisen på Acer Projektor X1827 - DLP projector - 3D - 3840 x 2160 - 4000 ANSI lumens i 186 dage. Laveste pris i perioden er 7.010 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 9.322 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.042 kr.

Den nuværende pris på 7.594 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Acer Projektor X1827 - DLP projector - 3D - 3840 x 2160 - 4000 ANSI lumens. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Acer Projektor X1827 - DLP projector - 3D - 3840 x 2160 - 4000 ANSI lumens de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20267.594 kr37 kr (0%)
27. maj 20267.631 kr37 kr (0%)
26. maj 20267.668 kr37 kr (0%)
24. maj 20267.705 kr64 kr (1%)
23. maj 20267.769 kr10 kr (0%)
22. maj 20267.779 kr1.506 kr (16%)
14. maj 20269.285 kr23 kr (0%)
13. maj 20269.308 kr17 kr (0%)
9. maj 20269.291 kr133 kr (1%)
7. maj 20269.158 kr1.959 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret