Gå til hovedindhold

Acer Projektor PD1810ic - DLP projector - portable - 3840 x 2160 - 1000 ANSI lumens

AcerEAN: 4711474281807
Pris fra 6.423 krtil 7.819 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.396 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.405 kr 28. maj

Sammenlign priser på Acer Projektor PD1810ic - DLP projector - portable - 3840 x 2160 - 1000 ANSI lumens og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6423 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Acer PD1810IC DLP UHD 4K
6.423 kr
Til butik
Acer PD1810IC DLP UHD 4K billede

Produktinformation

Acer PD1810ic - DLP-projektor - RGB LED - bærbar - 1000 lumen - 3840 x 2160 - 16:9

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Artikel nr.: MR.JY211.001
EAN: 4711474281807
Varenr.: 1003749225
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acer Projektor PD1810ic - DLP projector - portable - 3840 x 2160 - 1000 ANSI lumens
6.441 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Acer PD1810IC projektor - DLP, UHD 4K, 1.000 ANSI lumen, hvid
7.799 kr
Til butik
Acer PD1810IC projektor - DLP, UHD 4K, 1.000 ANSI lumen, hvid billede

Produktinformation

Fordele ved 4K projektor til hjem og kontorAcer PD1810IC leverer skarpe billeder i UHD 4K (3840×2160) med DLP-teknologi, så film, serier og præsentationer står klart og detaljeret. Med op til 1.000 ANSI lumen lysstyrke og et typisk kontrastforhold på 8.000:1 får du levende farver og tydelige skygger i mørklagte rum. Den lave støj på 26 dB lader dig fordybe dig i indholdet, mens 3D-understøttelse giver mulighed for ekstra oplevelser.Fleksibel opsætning og enkel tilslutningProjektoren er en standard throw-model til loftmontering og dækker skærmstørrelser fra 0 til 250" med en projiceringsafstand på 1–7,5 m. Manuel fokus gør det nemt at finjustere billedet. Tilslut hurtigt dine kilder via 2× HDMI samt USB-C. Der er også PC-lyd ud og analog lydudgang. I kassen medfølger fjernbetjening, bære-etui, batterier og både HDMI- og AC-kabler, så du kan komme i gang med det samme.Lang levetid og lavt strømforbrugLyskilden er en lampe med op til 20.000 timer (30.000 timer i økonomitilstand), typisk strømforbrug på 87 W og kun 0,5 W i standby. Det gør PD1810IC til et praktisk valg til stue, mødelokale eller gaminghjørne, når du ønsker stor billedoplevelse på lidt plads.Teknologi: DLPOpløsning: UHD 4K (3840×2160)Lysstyrke: 1.000 ANSI lumen (800 ANSI lumen i økonomi)Kontrastforhold: 8.000:1Native format: 16:9 (understøtter 4:3, 16:9)Projiceringsafstand: 1–7,5 mSkærmstørrelse: op til 250" (0–6.350 mm)3D og Full HD: JaOSD: JaStøjniveau: 26 dBFokus: ManuelPorte: 2× HDMI, 1× USB-C (USB 3.2 Gen 1), PC-lyd ud, 1× Audio L/R udNetværk: Ethernet LAN – NejStrøm: AC, typisk 87 W, standby 0,5 WMål (H × B × D): 12,74 × 23,8 × 21,54 cmVægt: 2,4 kgPlacering: LoftFarve: HvidMedfølger: Fjernbetjening, bære-etui, HDMI- og AC-kabler, batt...

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Projektorer
Vægt: 3.52g
EAN: 4711474281807
Varenr.: 2134715
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Acer PD1810IC projektor - DLP, UHD 4K, 1.000 ANSI lumen, hvid
7.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Projektor PD1810ic - DLP projector - portable - 3840 x 2160 - 1000 ANSI lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Projektor PD1810ic - DLP projector - portable - 3840 x 2160 - 1000 ANSI lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.423 kr6.423 krKøb
2Proshop DK6.441 kr6.441 krKøb
3Boligcenter DK7.799 kr7.799 krKøb
4Vivas DK7.819 kr7.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acer Projektor PD1810ic - DLP projector - portable - 3840 x 2160 - 1000 ANSI lumens

PriceData har fulgt prisen på Acer Projektor PD1810ic - DLP projector - portable - 3840 x 2160 - 1000 ANSI lumens i 52 dage. Laveste pris i perioden er 6.405 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 7.422 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.614 kr.

Den nuværende pris på 6.423 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Acer Projektor PD1810ic - DLP projector - portable - 3840 x 2160 - 1000 ANSI lumens. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Acer Projektor PD1810ic - DLP projector - portable - 3840 x 2160 - 1000 ANSI lumens de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20266.423 kr18 kr (0%)
28. maj 20266.405 kr18 kr (0%)
25. maj 20266.423 kr36 kr (1%)
24. maj 20266.459 kr54 kr (1%)
23. maj 20266.405 kr36 kr (1%)
22. maj 20266.441 kr19 kr (0%)
21. maj 20266.460 kr19 kr (0%)
19. maj 20266.441 kr19 kr (0%)
18. maj 20266.460 kr37 kr (1%)
17. maj 20266.497 kr37 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret