Gå til hovedindhold

Elektrisk tandbørste Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 - Platinum

Oral-BTandbørsterEAN: 4210201305644
Pris fra 413 krtil 589 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 176 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 391 kr 14. maj

Sammenlign priser på Elektrisk tandbørste Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 - Platinum og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 413 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 Platin
413 kr
Til butik
Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 Platin billede

Produktinformation

Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 - Tandbørste - platinum

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 305644
EAN: 4210201305644
Varenr.: 1004164193
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste Pulsonic Slim Luxe 4000
418 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 Tandbørste Sølv
519 kr
Til butik
Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 Tandbørste Sølv billede

Produktinformation

Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 Tandbørste - Sølv Opdag en ny standard for mundpleje med Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 Tandbørste. Denne elegante, sølvfarvede tandbørste kombinerer avanceret teknologi med et stilfuldt design, der passer perfekt ind i di...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Personlig Pleje
EAN: 4210201305644
Varenr.: 110105
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 - Platinum
-5%569 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 - Platinum
-5%589 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk tandbørste Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 - Platinum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk tandbørste Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 - Platinum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK413 kr413 krKøb
2Proshop DK418 kr457 krKøb
3Ultrashop519 kr519 krKøb
4Boligcenter DK569 kr569 krKøb
5Vivas DK589 kr668 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elektrisk tandbørste Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 - Platinum

PriceData har fulgt prisen på Elektrisk tandbørste Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 - Platinum i 177 dage. Laveste pris i perioden er 391 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 465 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 425 kr.

Den nuværende pris på 413 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Elektrisk tandbørste Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 - Platinum. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Elektrisk tandbørste Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 - Platinum de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026413 kr4 kr (1%)
27. maj 2026417 kr1 kr (0%)
26. maj 2026416 kr4 kr (1%)
25. maj 2026412 kr4 kr (1%)
24. maj 2026416 kr5 kr (1%)
21. maj 2026411 kr3 kr (1%)
20. maj 2026414 kr4 kr (1%)
19. maj 2026418 kr19 kr (5%)
15. maj 2026399 kr8 kr (2%)
14. maj 2026391 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret