Gå til hovedindhold

Braun Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste - Hvid

BraunTandbørsterEAN: 4210201445234
Pris fra 891 krtil 1.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 228 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 798 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste - Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 891 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste - Hvid
891 kr
Til butik
Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste - Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Elektriske tandbørster
Farve: 1
Artikel nr.: ORA-445234
EAN: 4210201445234
Varenr.: 8657565
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Series 6N Elektrisk tandbørste Hvid
892 kr
Til butik
Oral-B iO Series 6N Elektrisk tandbørste Hvid billede

Produktinformation

Oral-B 445234. Formål: Voksen, Tandbørste type: Vibrerende tandbørste, Tandbørstningstilstande: Daglig pleje, Gum pleje, Sensitiv, Super sensitive, Blegning. Strømkilde: Batteri, Batteritype: Indbygget batteri. Antal medfølgende håndtag: 1 stk, Børstehoveder medfølger: 2 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 445234
EAN: 4210201445234
Varenr.: 1002548215
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste Oral-B iO 6 - hvid
-2%1.069 kr
Før 1.089 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elektrisk tandbørste Oral-B iO 6 - hvid billede

Produktinformation

Fordele ved elektrisk tandbørste til voksneFå en grundig og skånsom rengøring med Oral-B iO 6 i elegant hvid. Den runde børstehovedform hjælper dig med at komme godt til langs tandkødskanten, mens den smarte tryksensor guider dig til et behageligt tryk under børstningen. Det interaktive display gør det let at vælge mellem fem børstetilstande, så du kan tilpasse rengøringen til din daglige rutine.Tilpasset mundpleje - hver dagVælg mellem tilstandene Daglig rengøring, Sensitive, Super Sensitive, Tandkødspleje og Hvidgøring. Tandbørsten har indbygget batteri med oplader/ladestand, aftageligt børstehoved og medfølgende rejseetui, så du nemt kan tage din mundpleje med på farten. Designet er hvidt og stilrent - perfekt til ethvert badeværelse.Type: Vibrerende tandbørste til voksneBørstehoved: Rundt, aftageligtAntal tilstande: 5 (Daglig rengøring, Sensitive, Super Sensitive, Tandkødspleje, Hvidgøring)Tryksensor: Smart tryksensorDisplay: JaIndikatorlys: JaStrømkilde: Indbygget batteriOpladning: Ladestation/opladerFarve: HvidMedfølger: 1 håndtag, 2 børstehoveder, oplader, rejseetui...

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Tandbørster
Vægt: 0.79g
EAN: 4210201445234
Varenr.: 1975772
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste Oral-B iO 6 - hvid
-2%1.089 kr
Før 1.109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Series 6 White + case
1.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK891 kr930 krKøb
2CompuMail DK892 kr892 krKøb
3Boligcenter DK1.069 kr1.069 krKøb
4Vivas DK1.089 kr1.168 krKøb
5Ultrashop1.119 kr1.119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste - Hvid i 113 dage. Laveste pris i perioden er 798 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 985 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 859 kr.

Den nuværende pris på 891 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 91 prisændringer for Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 91 prisændringer for Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026891 kr37 kr (4%)
30. maj 2026854 kr13 kr (2%)
29. maj 2026841 kr1 kr (0%)
28. maj 2026842 kr7 kr (1%)
27. maj 2026849 kr31 kr (4%)
26. maj 2026818 kr39 kr (5%)
25. maj 2026857 kr12 kr (1%)
24. maj 2026845 kr6 kr (1%)
23. maj 2026851 kr3 kr (0%)
22. maj 2026848 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret