Gå til hovedindhold

Braun Oral-B Toothbrush 396345 / Pulsonic Slim Luxe 4900 Double pack Rose Gold, Black

BraunTandbørsterEAN: 4210201396345
Pris fra 812 krtil 1.029 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 217 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 805 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Oral-B Toothbrush 396345 / Pulsonic Slim Luxe 4900 Double pack Rose Gold, Black og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 812 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B Toothbrush 396345 / Pulsonic Slim Luxe 4900 Double pack Rose Gold, Black
812 kr
Til butik
Oral-B Toothbrush 396345 / Pulsonic Slim Luxe 4900 Double pack Rose Gold, Black billede

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 396345
EAN: 4210201396345
Varenr.: 1004167796
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4900 - sølv/rosaguld
939 kr
Til butik
Elektrisk tandbørste Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4900 - sølv/rosaguld billede

Produktinformation

Fordele ved elektrisk tandbørsteOral-B Pulsonic Slim Luxe 4900 er en slank og elegant elektrisk tandbørste, der gør den daglige tandpleje enkel og behagelig. Sættet fremstår i et stilrent design i sølv og rosaguld, som passer flot på badeværelset. Den smalle krop ligger godt i hånden og gør det let at komme til ved alle tænder.Til dig der vil have effektiv mundhygiejneTandbørsten har flere indstillingsmuligheder til daglig rengøring og skånsom pleje. Indikatorlampen på håndtaget gør det nemt at se den valgte indstilling. Med det medfølgende slanke opladningsstativ har du en fast plads til tandbørsten på vasken.Produkttype: Elektrisk tandbørsteSerie: Pulsonic Slim Luxe 4900Farve: Sølv og rosaguldOpladningsbase: MedfølgerBrand: Oral-B...

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Tandbørster
Vægt: 0.51g
EAN: 4210201396345
Varenr.: 1979520
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4900 - sølv/rosaguld
959 kr
Til butik
Elektrisk tandbørste Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4900 - sølv/rosaguld billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Tandbørster
Vægt: 0.51g
EAN: 4210201396345
Varenr.: 1979520
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Procter & Gamble Oral-B Pulsonic Slim 4900 Elektrisk Tandbørste Duopack
1.029 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Toothbrush 396345 / Pulsonic Slim Luxe 4900 Double pack Rose Gold, Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Toothbrush 396345 / Pulsonic Slim Luxe 4900 Double pack Rose Gold, Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK812 kr812 krKøb
2Boligcenter DK939 kr939 krKøb
3Vivas DK959 kr1.038 krKøb
4Ultrashop1.029 kr1.029 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B Toothbrush 396345 / Pulsonic Slim Luxe 4900 Double pack Rose Gold, Black

PriceData har fulgt prisen på Oral-B Toothbrush 396345 / Pulsonic Slim Luxe 4900 Double pack Rose Gold, Black i 179 dage. Laveste pris i perioden er 602 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 1.029 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 824 kr.

Den nuværende pris på 812 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Oral-B Toothbrush 396345 / Pulsonic Slim Luxe 4900 Double pack Rose Gold, Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Oral-B Toothbrush 396345 / Pulsonic Slim Luxe 4900 Double pack Rose Gold, Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026812 kr1 kr (0%)
24. maj 2026813 kr20 kr (2%)
23. maj 2026833 kr1 kr (0%)
22. maj 2026834 kr105 kr (11%)
21. maj 2026939 kr20 kr (2%)
10. maj 2026919 kr10 kr (1%)
9. maj 2026909 kr120 kr (12%)
3. apr. 20261.029 kr224 kr (28%)
21. mar. 2026805 kr214 kr (21%)
8. mar. 20261.019 kr112 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret