Gå til hovedindhold

Braun Oral-B Elektrisk Tandbørste iO Series 3 Sort Hvid

Oral-BTandbørsterEAN: 8006540731536
Pris fra 554 krtil 719 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 165 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 510 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Braun Oral-B Elektrisk Tandbørste iO Series 3 Sort Hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 554 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste 8006540731536 electric toothbrush
554 kr
Til butik
Oral-B Eltandbørste 8006540731536 electric toothbrush billede

Produktinformation

Oral-B 8006540731536 elektrisk tandbørste Voksen Roterende, pulserende tandbørste Sort, Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Eltandboerste
Artikel nr.: 731536
EAN: 8006540731536
Varenr.: 3475898
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Oral-B iO3 elektrisk tandbørste (sort)
554 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Series 3 Elektrisk tandbørste Sort
557 kr
Til butik
Oral-B iO Series 3 Elektrisk tandbørste Sort billede

Produktinformation

Oral-B 8006540731536. Formål: Voksen, Tandbørste type: Roterende, pulserende tandbørste, Tandbørstningstilstande: Daglig pleje, Sensitiv, Blegning. Strømkilde: Batteri, Batteritype: Indbygget batteri, Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion). Vægt: 353,2 g. Pakkebredde: 94 mm, Pakkedybde: 240 mm, Pakkehøjde: 169 mm. Antal medfølgende håndtag: 1 stk, Børstehoveder medfølger: 1 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 731536
EAN: 8006540731536
Varenr.: 1004163874
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO Series 3 Matt Black mit Reiseetuie
594 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Eltandborste iO3 Black + TC
-46%623 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste iO3 Sort + TC
-13%669 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Oral-B iO Series 3 elektrisk tandbørste - Sort
-12%679 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oral-B iO Series 3 elektrisk tandbørste - Sort
-11%699 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Series 3 Elektrisk tandbørste Sort
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Oral-B Elektrisk Tandbørste iO Series 3 Sort Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Oral-B Elektrisk Tandbørste iO Series 3 Sort Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK554 kr593 krKøb
2Komplett DK554 kr554 krKøb
3CompuMail DK557 kr557 krKøb
4CS MEGASTORE DK594 kr633 krKøb
5Teknikproffset DK623 kr682 krKøb
6Estore DK669 kr669 krKøb
7Boligcenter DK679 kr679 krKøb
8Vivas DK699 kr768 krKøb
9Ultrashop719 kr719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Oral-B Elektrisk Tandbørste iO Series 3 Sort Hvid

PriceData har fulgt prisen på Braun Oral-B Elektrisk Tandbørste iO Series 3 Sort Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 505 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.041 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 537 kr.

Den nuværende pris på 554 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for Braun Oral-B Elektrisk Tandbørste iO Series 3 Sort Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for Braun Oral-B Elektrisk Tandbørste iO Series 3 Sort Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026554 kr3 kr (1%)
28. maj 2026557 kr32 kr (5%)
27. maj 2026589 kr7 kr (1%)
25. maj 2026596 kr4 kr (1%)
24. maj 2026592 kr4 kr (1%)
23. maj 2026596 kr4 kr (1%)
20. maj 2026592 kr1 kr (0%)
18. maj 2026591 kr2 kr (0%)
17. maj 2026589 kr3 kr (1%)
15. maj 2026592 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret