Gå til hovedindhold

Braun Oral-B IOSERIES3ICE, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Blegning, Blå, Rund, Batteri

BraunTandbørsterEAN: 8006540731321
Pris fra 498 krtil 629 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 131 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 438 kr 8. maj

Sammenlign priser på Oral-B IOSERIES3ICE, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Blegning, Blå, Rund, Batteri og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 498 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Series 3 Ice Elektrisk Tandbørste Blå
498 kr
Til butik
Oral-B iO Series 3 Ice Elektrisk Tandbørste Blå billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 3 Ice - Elektrisk Tandbørste - Blå

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 731321
EAN: 8006540731321
Varenr.: 1004257987
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B IOSERIES3ICE, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Blegning, Blå, Rund, Batteri
501 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste Oral-B iO Series 3 - blå, roterende-oscillerende
-10%609 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elektrisk tandbørste Oral-B iO Series 3 - blå, roterende-oscillerende billede

Produktinformation

Fordele ved elektrisk tandbørste til voksneFå en effektiv og behagelig tandbørstning med Oral-B iO Series 3. Den roterende‑oscillerende teknologi og det runde børstehoved hjælper dig med at komme godt rundt om hver tand, så din daglige mundpleje bliver enkel og konsekvent. Modellen er velegnet til voksne og kommer i en elegant blå farve.Smart hjælp til skånsom tandplejeTandbørsten har tryksensor, der guider dig, hvis du børster for hårdt. Vælg mellem tre børstetilstande - Følsom, Daglig rengøring og Hvidgørende - så du kan tilpasse rutinen efter behov. Med indbygget genopladeligt batteri og Bluetooth-forbindelse får du en moderne el‑tandbørste, der er nem at bruge i hverdagen.Type: Roterende‑oscillerende elektrisk tandbørsteForm på børstehoved: RundMålgruppe: VoksenAntal tilstande: 3 (Følsom, Daglig, Hvidgørende)Tryksensor: JaBluetooth: JaStrømkilde: BatteriBatteri: Indbygget, genopladeligtHåndtag medfølger: 1 stk.Farve: Blå...

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Tandbørster
Vægt: 0.47g
EAN: 8006540731321
Varenr.: 1902162
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B IOSERIES3ICE elektrisk tandbørste Voksen Roterende, pulserende tandbørste Blå
619 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste Oral-B iO Series 3 - blå, roterende-oscillerende
-10%629 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B IOSERIES3ICE, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Blegning, Blå, Rund, Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B IOSERIES3ICE, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Blegning, Blå, Rund, Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK498 kr498 krKøb
2CS MEGASTORE DK501 kr540 krKøb
3Boligcenter DK609 kr609 krKøb
4Ultrashop619 kr619 krKøb
5Vivas DK629 kr708 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B IOSERIES3ICE, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Blegning, Blå, Rund, Batteri

PriceData har fulgt prisen på Oral-B IOSERIES3ICE, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Blegning, Blå, Rund, Batteri i 180 dage. Laveste pris i perioden er 438 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 585 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 510 kr.

Den nuværende pris på 498 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Oral-B IOSERIES3ICE, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Blegning, Blå, Rund, Batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Oral-B IOSERIES3ICE, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Blegning, Blå, Rund, Batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026498 kr2 kr (0%)
27. maj 2026500 kr12 kr (2%)
26. maj 2026512 kr10 kr (2%)
24. maj 2026502 kr8 kr (2%)
23. maj 2026494 kr3 kr (1%)
22. maj 2026497 kr1 kr (0%)
20. maj 2026498 kr3 kr (1%)
19. maj 2026501 kr1 kr (0%)
18. maj 2026502 kr4 kr (1%)
17. maj 2026498 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret