Gå til hovedindhold

Einhell GE-LC 18/25-1 Li Kit, 25 cm, 23 cm, 4,5 m/s, Sort, Rød, Batteri, 3000 At

EinhellRedskaberEAN: 4006825608335
Pris fra 958 krtil 1.889 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 931 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 915 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Einhell GE-LC 18/25-1 Li Kit, 25 cm, 23 cm, 4,5 m/s, Sort, Rød, Batteri, 3000 At og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 958 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell GE-LC 18/25-1 Li Kit, 25 cm, 23 cm, 4,5 m/s, Sort, Rød, Batteri, 3000 At
958 kr
Til butik
Einhell GE-LC 18/25-1 Li Kit, 25 cm, 23 cm, 4,5 m/s, Sort, Rød, Batteri, 3000 At billede

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: Kædesave
Farve: 5
Artikel nr.: 4501760
EAN: 4006825608335
Varenr.: 4491824
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell GE-LC 18/25 Li Kit akku kædesav 25 cm. 1x18V/3,0Ah batteri og lader
986 kr
Til butik
Einhell GE-LC 18/25 Li Kit akku kædesav 25 cm. 1x18V/3,0Ah batteri og lader billede

Produktinformation

Batteridrevet motorsav med Power X-Change batterisystem, 25 cm OREGON sværd og kæde, automatisk kædesmøring og sikkerhedsfunktioner som tilbageslagsbeskyttelse med øjeblikkelig kædebremse. Einhell GE-LC 18/25 Li Kit batteridrevet motorsav leveres med 1x 18V 3.0Ah Li-ion batteri og en hurtiglader og giver kontinuerlig batteridrift via et udskifteligt batteri-ideel til beskæring, fældning af små til mellemstore træer, fremstilling af brænde og skæring af konstruktionstræ. Power X-Change-familie: batteri kompatibelt med 200+ maskiner Værktøjsfri justering af kædespænding og udskiftning af kæde Tilbageslagsbeskyttelse med øjeblikkelig mekanisk kædebremse Ergonomisk greb og robust metal kloanslag for stabil håndtering Automatisk kædesmøring med stor oliepåfyldningsåbning (200 mL tank) 3-LED batteriniveauindikator og 1-times opladningstid Bygget til pålidelig skæring og behagelig kontrol med praktiske funktioner, der holder vedligeholdelsen hurtig og nedetiden lav.

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: Kaedesav
Artikel nr.: 4501760
EAN: 4006825608335
Varenr.: 2863762
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell GE-LC 18/25-1 Li Kit 18V
1.108 kr
Til butik
Einhell GE-LC 18/25-1 Li Kit 18V billede

Produktinformation

Einhell GE-LC 18/25-1 Li Kit. Klinge længde: 25 cm, Skærelængde: 23 cm, Skærehastighed: 4,5 m/s. Strømkilde: Batteri, Batterikapacitet: 3000 At, Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion). Bredde: 225 mm, Højde: 245 mm, Længde: 480 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 4501760
EAN: 4006825608335
Varenr.: 995936062
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Einhell Akku-kædesav 250 mm med 1 × 18 V 3,0 Ah-batteri og oplader - - 4501760
1.889 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GE-LC 18/25-1 Li Kit, 25 cm, 23 cm, 4,5 m/s, Sort, Rød, Batteri, 3000 At koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GE-LC 18/25-1 Li Kit, 25 cm, 23 cm, 4,5 m/s, Sort, Rød, Batteri, 3000 At koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK958 kr997 krKøb
2Proshop DK986 kr1.025 krKøb
3CompuMail DK1.108 kr1.108 krKøb
4Homeshop DK1.889 kr1.889 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell GE-LC 18/25-1 Li Kit, 25 cm, 23 cm, 4,5 m/s, Sort, Rød, Batteri, 3000 At

PriceData har fulgt prisen på Einhell GE-LC 18/25-1 Li Kit, 25 cm, 23 cm, 4,5 m/s, Sort, Rød, Batteri, 3000 At i 166 dage. Laveste pris i perioden er 915 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 1.109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 993 kr.

Den nuværende pris på 958 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Einhell GE-LC 18/25-1 Li Kit, 25 cm, 23 cm, 4,5 m/s, Sort, Rød, Batteri, 3000 At. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Einhell GE-LC 18/25-1 Li Kit, 25 cm, 23 cm, 4,5 m/s, Sort, Rød, Batteri, 3000 At de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026958 kr28 kr (3%)
22. maj 2026986 kr58 kr (6%)
21. maj 20261.044 kr65 kr (6%)
13. maj 20261.109 kr75 kr (7%)
12. maj 20261.034 kr39 kr (4%)
7. maj 2026995 kr9 kr (1%)
2. maj 2026986 kr55 kr (6%)
1. maj 2026931 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026932 kr111 kr (11%)
27. apr. 20261.043 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret