Gå til hovedindhold

Bosch - Keo 18v Beskæringssav (batteri Og Oplader Inkluderet)

BoschRedskaberEAN: 3165140925907
Pris fra 839 krtil 1.430 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 591 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 838 kr 14. maj

Sammenlign priser på Bosch - Keo 18v Beskæringssav (batteri Og Oplader Inkluderet) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 839 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch KEO Bajonetsav 18V
839 kr
Til butik
Bosch KEO Bajonetsav 18V billede

Produktinformation

Bosch KEO - Vekslende sav - ledningfri - 150 mm - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0600861A00
EAN: 3165140925907
Varenr.: 999867869
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKUGRENSAV KEO 18V 2,0AH
876 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Cordless Garden Saw Keo 18V 2.0AH
1.117 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkugrensav Keo 18V 2,0ah - 0600861A00
1.419 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch - Keo 18v Beskæringssav (batteri Og Oplader Inkluderet)
1.419,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Keo 18 akku-kædesav, med 2,0 Ah batteri
1.430 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch - Keo 18v Beskæringssav (batteri Og Oplader Inkluderet) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch - Keo 18v Beskæringssav (batteri Og Oplader Inkluderet) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK839 kr839 krKøb
2CS MEGASTORE DK876 kr915 krKøb
3Proshop DK1.117 kr1.117 krKøb
4Homeshop DK1.419 kr1.419 krKøb
5Gucca.dk1.419,95 kr1.419,95 krKøb
6Teknikproffset DK1.430 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch - Keo 18v Beskæringssav (batteri Og Oplader Inkluderet)

PriceData har fulgt prisen på Bosch - Keo 18v Beskæringssav (batteri Og Oplader Inkluderet) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 838 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.091 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 992 kr.

Den nuværende pris på 839 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Bosch - Keo 18v Beskæringssav (batteri Og Oplader Inkluderet). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Bosch - Keo 18v Beskæringssav (batteri Og Oplader Inkluderet) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026839 kr1 kr (0%)
14. maj 2026838 kr1 kr (0%)
9. maj 2026839 kr252 kr (23%)
4. maj 20261.091 kr1 kr (0%)
16. mar. 20261.090 kr38 kr (4%)
18. feb. 20261.052 kr8 kr (1%)
4. feb. 20261.044 kr11 kr (1%)
25. jan. 20261.033 kr19 kr (2%)
23. dec. 20251.052 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret