Gå til hovedindhold

EGLO Fueva 5 Loft Ø285 20,5w 2400lm 3000k Hvid - Loftlampe - 99217

EgloLamperEAN: 9002759992170
Pris fra 231 krtil 337 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 193 kr 13. mar.

Sammenlign priser på EGLO Fueva 5 Loft Ø285 20,5w 2400lm 3000k Hvid - Loftlampe - 99217 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 231 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Fueva 5 plafond, hvid, Ø28 cm
231 kr
Til butik
Eglo Fueva 5 plafond, hvid, Ø28 cm billede

Produktinformation

Eglos Fueva 5 LED-plafond er en fin lille sag, der har en lav monteringshøjde på blot 28 mm., hvilket gør at den passer godt ind i de fleste boligtrends, da den holder sig absolut minimalistisk og ren i stilen. Plafonden er i hvidt metal, og afgiver genne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: Ø285 mm x H28 mm
EAN: 9002759992170
Varenr.: 4242804549
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Fueva 5 plafond, hvid, Ø28 cm
239 kr
Til butik
Eglo Fueva 5 plafond, hvid, Ø28 cm billede

Produktinformation

Plafond med lav monteringshøjde for et stilrent look Eglos Fueva 5 LED-plafond er en fin lille sag, der har en lav monteringshøjde på blot 28 mm., hvilket gør at den passer godt ind i de fleste boligtrends, da den holder sig absolut minimalistisk og ren i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: Ø285 mm x H28 mm
EAN: 9002759992170
Varenr.: 4242804549
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
EGLO Fueva 5 Loft Ø285 20,5w 2400lm 3000k Hvid - Loftlampe - 99217
255 kr
Til butik
EGLO Fueva 5 Loft Ø285 20,5w 2400lm 3000k Hvid - Loftlampe - 99217 billede

Produktinformation

EGLO Fueva 5 Loft Ø285 20,5w 2400lm 3000k Hvid - Loftlampe - 99217EGLO FUEVA 5 LED plafond i hvid alu. Højde 2,8 cm, Diameter 28,5 cm. LED, 20,5 Watt, 2400 Lumen, 3000 Kelvin. Dette produkt indeholder en lyskilde med energieffektivitetsklasse: F

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Loftlampe
Vægt: 1g
Artikel nr.: 99217
EAN: 9002759992170
Varenr.: 2132195
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Fueva 5 plafond, hvid, Ø28 cm
259 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO FUEVA 5 plafond Ø285 mm, 3000K, hvid
272 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Fueva 5 plafond, hvid, Ø28 cm
299 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo FUEVA 5 LOFTLAMPE - HVID - 285 mm
337 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Fueva 5 Loft Ø285 20,5w 2400lm 3000k Hvid - Loftlampe - 99217 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Fueva 5 Loft Ø285 20,5w 2400lm 3000k Hvid - Loftlampe - 99217 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl231 kr231 krKøb
2Greenline239 kr239 krKøb
3Homeshop DK255 kr255 krKøb
4LavprisVVS259 kr259 krKøb
5Proshop DK272 kr311 krKøb
6BilligVVS DK299 kr299 krKøb
7Teknikproffset DK337 kr396 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO Fueva 5 Loft Ø285 20,5w 2400lm 3000k Hvid - Loftlampe - 99217

PriceData har fulgt prisen på EGLO Fueva 5 Loft Ø285 20,5w 2400lm 3000k Hvid - Loftlampe - 99217 i 121 dage. Laveste pris i perioden er 192 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 231 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 211 kr.

Den nuværende pris på 231 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for EGLO Fueva 5 Loft Ø285 20,5w 2400lm 3000k Hvid - Loftlampe - 99217. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for EGLO Fueva 5 Loft Ø285 20,5w 2400lm 3000k Hvid - Loftlampe - 99217 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026231 kr24 kr (12%)
31. maj 2026207 kr8 kr (4%)
30. maj 2026215 kr8 kr (4%)
12. maj 2026207 kr8 kr (4%)
11. maj 2026215 kr8 kr (4%)
3. maj 2026207 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026208 kr7 kr (3%)
23. apr. 2026215 kr7 kr (3%)
3. apr. 2026208 kr23 kr (10%)
2. apr. 2026231 kr27 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret