Gå til hovedindhold

EGLO Fueva 5 Loft Ø210 17w 2000lm 3000k Hvid - Loftlampe - 99216

EgloLamperEAN: 9002759992163
Pris fra 168 krtil 225 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 132,05 kr 25. apr.

Sammenlign priser på EGLO Fueva 5 Loft Ø210 17w 2000lm 3000k Hvid - Loftlampe - 99216 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO FUEVA 5 LOFT 16,2W 1800LM Ø210 HVID
168 kr
Til butik
EGLO FUEVA 5 LOFT 16,2W 1800LM Ø210 HVID billede

Produktspecifikationer

Mærke: EGLO
Kategori: Loftlamper & Pendler
Farve: 1
Artikel nr.: 99216
EAN: 9002759992163
Varenr.: 7166365
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Fueva 5 plafond, hvid, Ø21 cm
179 kr
Til butik
Eglo Fueva 5 plafond, hvid, Ø21 cm billede

Produktinformation

Plafond med lav monteringshøjde for et stilrent look Eglos Fueva 5 LED-plafond er en fin lille sag, der har en lav monteringshøjde på blot 28 mm., hvilket gør at den passer godt ind i de fleste boligtrends, da den holder sig absolut minimalistisk og ren i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: Diameter 21 cm, Height 2.8 cm
EAN: 9002759992163
Varenr.: 4242804536
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Fueva 5 plafond, hvid, Ø21 cm
179 kr
Til butik
Eglo Fueva 5 plafond, hvid, Ø21 cm billede

Produktinformation

Eglos Fueva 5 LED-plafond er en fin lille sag, der har en lav monteringshøjde på blot 28 mm., hvilket gør at den passer godt ind i de fleste boligtrends, da den holder sig absolut minimalistisk og ren i stilen. Plafonden er i hvidt metal, og afgiver genne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: Diameter 21 cm, Height 2.8 cm
EAN: 9002759992163
Varenr.: 4242804536
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
EGLO Fueva 5 Loft Ø210 17w 2000lm 3000k Hvid - Loftlampe - 99216
180 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO FUEVA 5 plafond Ø210 mm, 3000K, hvid
204 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Fueva 5 plafond, hvid, Ø21 cm
219 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Fueva 5 plafond, hvid, Ø21 cm
225 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Fueva 5 Loft Ø210 17w 2000lm 3000k Hvid - Loftlampe - 99216 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Fueva 5 Loft Ø210 17w 2000lm 3000k Hvid - Loftlampe - 99216 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK168 kr207 krKøb
2Greenline179 kr179 krKøb
3LavprisEl179 kr179 krKøb
4Homeshop DK180 kr180 krKøb
5Proshop DK204 kr243 krKøb
6BilligVVS DK219 kr219 krKøb
7LavprisVVS225 kr225 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO Fueva 5 Loft Ø210 17w 2000lm 3000k Hvid - Loftlampe - 99216

PriceData har fulgt prisen på EGLO Fueva 5 Loft Ø210 17w 2000lm 3000k Hvid - Loftlampe - 99216 i 114 dage. Laveste pris i perioden er 132,05 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for EGLO Fueva 5 Loft Ø210 17w 2000lm 3000k Hvid - Loftlampe - 99216. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for EGLO Fueva 5 Loft Ø210 17w 2000lm 3000k Hvid - Loftlampe - 99216 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026168 kr7 kr (4%)
29. maj 2026161 kr1 kr (1%)
25. maj 2026160 kr1 kr (1%)
22. maj 2026161 kr1 kr (1%)
21. maj 2026160 kr1 kr (1%)
20. maj 2026161 kr1 kr (1%)
14. maj 2026160 kr1 kr (1%)
11. maj 2026161 kr1 kr (1%)
7. maj 2026160 kr27,95 kr (21%)
25. apr. 2026132,05 kr28,95 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret