Gå til hovedindhold

EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9008606221943
Pris fra 441 krtil 865 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 424 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 369 kr 11. apr.

Sammenlign priser på EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 441 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE
-13%441 kr
Før 508 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE billede

Produktinformation

EGLO CONNECT-Z TURCONA-Z loftlampe i hvid. Højde 7 cm, længde 45 cm, bredde 45 cm. LED, 6 x 3,8 watt, 2400 lumen, 2700-6500 kelvin, RGB + Tunable white. Lampen kan dæmpes og styres med fjernbetjening (medfølger ikke), via AwoX Home Control app (gratis), eller ved stemmestyring. Zigbee er kompatibel med Amazon Alexa og Google Assistent. IP20. Dette produkt indeholder lyskilder med energieffektivitetsklasse: F.

Produktspecifikationer

Mærke: EGLO
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 900058
EAN: 9008606221943
Varenr.: 3052521
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Z Turcona panel, 45x45 cm
-17%679 kr
Før 815 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eglo Z Turcona panel, 45x45 cm billede

Produktinformation

Smart LED panel fra Eglo med zigbee styring Turcona LED panel fra Eglo er et smartstyret LED panel i hvid. Via. en app kan du styre lyset i panelet fra 2700K-6500K og i 50.000 hvide nuancer samt vælge mellem 16 mio. forskellige farver. Et LED panel der gø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Belysning
Farve: White
Størrelse: 45 cm x 45 cm
EAN: 9008606221943
Varenr.: 4242803993
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Turcona panel, 45x45 cm
-10%719 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eglo Z Turcona panel, 45x45 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Lamper & spots
Farve: White
Størrelse: 45 cm x 45 cm
EAN: 9008606221943
Varenr.: 4242803993
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Turcona panel, 45x45 cm
719 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT-Z TURCONA-Z loftlampe i hvid
809 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eglo - Turcona-z - Led Panel - Hvid - 45x45 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt
839,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo Turcona-Z panel hvid 45x45 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth
865 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK441 kr480 krKøb
2LavprisVVS679 kr679 krKøb
3BilligVVS DK719 kr719 krKøb
4Greenline719 kr719 krKøb
5CS MEGASTORE DK809 kr848 krKøb
6Gucca.dk839,95 kr839,95 krKøb
7Teknikproffset DK865 kr924 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE

PriceData har fulgt prisen på EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE i 181 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 508 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 466 kr.

Den nuværende pris på 441 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026441 kr2 kr (0%)
6. maj 2026443 kr2 kr (0%)
5. maj 2026445 kr2 kr (0%)
4. maj 2026447 kr2 kr (0%)
3. maj 2026449 kr2 kr (0%)
2. maj 2026451 kr2 kr (0%)
21. apr. 2026453 kr84 kr (23%)
11. apr. 2026369 kr84 kr (19%)
30. mar. 2026453 kr2 kr (0%)
29. mar. 2026455 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret