Gå til hovedindhold

EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9008606221905
Pris fra 399 krtil 569 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 378 kr 12. maj

Sammenlign priser på EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Z Turcona plafond, Ø30 cm
399 kr
Til butik
Eglo Z Turcona plafond, Ø30 cm billede

Produktinformation

Smart LED plafond fra Eglo til zigbee styring Turcona LED plafonden fra Eglo er en smartstyret LED plafond i hvid. Via. en app kan du styre lyset i plafonden fra 2700K-6500K og i 50.000 hvide nuancer samt vælge mellem 16 mio. forskellige farver. En LED pl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Belysning
Farve: white
Størrelse: 30 cm
EAN: 9008606221905
Varenr.: 4242803951
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Turcona plafond, Ø30 cm
431 kr
Til butik
Eglo Z Turcona plafond, Ø30 cm billede

Produktinformation

Smart LED plafond fra Eglo til zigbee styring Turcona LED plafond fra Eglo er et smartstyret LED plafond i hvid. Via. en app kan du styre lyset i plafonden fra 2700K-6500K og i 50.000 hvide nuancer samt vælge mellem 16 mio. forskellige farver. En LED plaf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: 30 cm
EAN: 9008606221905
Varenr.: 4242803951
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Turcona plafond, Ø30 cm
-9%445 kr
Før 491 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eglo Z Turcona plafond, Ø30 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Lamper & spots
Farve: white
Størrelse: 30 cm
EAN: 9008606221905
Varenr.: 4242803951
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE
508 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo Turcona-Z loftslampe hvid Ø30 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth
539 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eglo - Turcona-z - Plafond Lampe - Hvid - ø 30 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt
539,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT-Z TURCONA-Z loftlampe i hvid
569 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS399 kr399 krKøb
2Greenline431 kr431 krKøb
3BilligVVS DK445 kr445 krKøb
4Proshop DK508 kr547 krKøb
5Teknikproffset DK539 kr598 krKøb
6Gucca.dk539,95 kr539,95 krKøb
7CS MEGASTORE DK569 kr608 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE

PriceData har fulgt prisen på EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE i 181 dage. Laveste pris i perioden er 374 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 431 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 399 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026399 kr21 kr (6%)
12. maj 2026378 kr53 kr (12%)
11. maj 2026431 kr53 kr (14%)
24. apr. 2026378 kr53 kr (12%)
23. apr. 2026431 kr53 kr (14%)
3. apr. 2026378 kr41 kr (10%)
2. apr. 2026419 kr33 kr (9%)
25. mar. 2026386 kr34 kr (8%)
24. mar. 2026420 kr1 kr (0%)
16. mar. 2026419 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret