Gå til hovedindhold

Dymo Mærkebånd Dymo D1 24 mm, sort på hvid 53713 Modsvarer: N/A

DYMOAdresseetiketterEAN: 5411313537131
Pris fra 164 krtil 348,44 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 184,44 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 142 kr 19. maj

Sammenlign priser på Dymo Mærkebånd Dymo D1 24 mm, sort på hvid 53713 Modsvarer: N/A og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 164 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DYMO D1 Tape (2,4 cm x 7 m) 1kassette(r) S0720930
164 kr
Til butik
DYMO D1 Tape (2,4 cm x 7 m) 1kassette(r) S0720930 billede

Produktinformation

D1 Tape / 24mm / Sort Tekst / Hvid Tape

Produktspecifikationer

Artikel nr.: S0720930
EAN: 5411313537131
Varenr.: 987742597
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
dymo Farvetape S0720930 53713 24mm Sort på Hvid
168 kr
Til butik
dymo Farvetape S0720930 53713 24mm Sort på Hvid billede

Produktinformation

DYMO farvetape S0720930 53713 24 mm sort på hvid, Type: D1, Mål: 24mm x 7m, Passer til: Dymo Labelmanager-Serien, 500 TS AZERTY, 450, 450 D, 500 TS QWERTZ, 500 TS QWERTY, Dymo Labelmanager PC-Serien, II, 2, Dymo Labelwriter-Serien, DUO, 450 DUO.

Produktspecifikationer

Mærke: DYMO
Kategori: Tape
EAN: 5411313537131
Varenr.: C12709
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Dymo 53713 D1 / 24 mm. / Sort Tekst / Hvid Tape
171 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO Selvklæbende etikette tape - 24MM
211 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DYMO D1 Tape (2,4 cm x 7 m) 1kassette(r) S0720930
219 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DYMOTAPE D1 24MMX7M SORT/HVID
231,75 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Etiketbånd 24 mm sort på hvid – 7 m længde
-14%249 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dymo Mærkebånd Dymo D1 24 mm, sort på hvid 53713 Modsvarer: N/A
249 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dymo Tape D1 24mm Sort/hvid
249 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dymotape d1 24mmx7m sort/hvid
253,75 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tape D1 24mmx7m black/white
260 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Prægetape Dymo D1 24 mm x 7 m
-19%292,73 kr
Før 360,84 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dymo Tape 53713 24mm Sort/hvid
348,44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dymo Mærkebånd Dymo D1 24 mm, sort på hvid 53713 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dymo Mærkebånd Dymo D1 24 mm, sort på hvid 53713 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK164 kr164 krKøb
2Teknikproffset DK168 kr217 krKøb
3Tonerland.dk171 kr171 krKøb
4Proshop DK211 kr250 krKøb
5Ultrashop219 kr219 krKøb
6EL-GROSSISTEN231,75 kr231,75 krKøb
7Estore DK249 kr249 krKøb
8InkClub DK249 kr249 krKøb
9Dustin DK249 kr335,25 krKøb
10MaintainIt253,75 kr253,75 krKøb
11HUMA.dk260 kr260 krKøb
12RedOffice Konpap292,73 kr292,73 krKøb
13Hertels Boresko348,44 kr348,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dymo Mærkebånd Dymo D1 24 mm, sort på hvid 53713 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Dymo Mærkebånd Dymo D1 24 mm, sort på hvid 53713 Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 142 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 163 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 164 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Dymo Mærkebånd Dymo D1 24 mm, sort på hvid 53713 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Dymo Mærkebånd Dymo D1 24 mm, sort på hvid 53713 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026164 kr22 kr (15%)
19. maj 2026142 kr2 kr (1%)
21. mar. 2026144 kr15 kr (9%)
27. feb. 2026159 kr4 kr (2%)
2. feb. 2026163 kr4 kr (3%)
9. jan. 2026159 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret