Gå til hovedindhold

Dymo Mærkebånd Dymo D1 12 mm, hvid på transp S0720600 Modsvarer: N/A

DYMOAdresseetiketterEAN: 5411313450201
Pris fra 96 krtil 681,25 kr
14 forhandlere

Prisforskel: 585,25 kr (86% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 90 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Dymo Mærkebånd Dymo D1 12 mm, hvid på transp S0720600 Modsvarer: N/A og køb billigst

14 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO D1 tape | 12mm x 7m rulle | hvid på klar
96 kr
Til butik
DYMO D1 tape | 12mm x 7m rulle | hvid på klar billede

Produktinformation

DYMO D1-etiketter fås i forskellige bredder og farver. De sælges i kassetter med etiketter i ubrudte længder, så du kan lave skarpe, letlæselige etiketter i næsten enhver længde til næsten enhver opgave.

Produktspecifikationer

Mærke: DYMO
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: S0720600
EAN: 5411313450201
Varenr.: 2469291
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DYMO D1 Mærkattape (1,2 cm x 7 m) 1kassette(r) S0720600
97 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
dymo Farvetape S0720600 45020 12mm Hvid på Transparent
107 kr
Til butik
dymo Farvetape S0720600 45020 12mm Hvid på Transparent billede

Produktinformation

DYMO farvebånd S0720600 45020 12 mm hvid på gennemsigtig, Type: D1, Mål: 12mm x 7m, Passer til: Dymo Pocket-Serien, 1000 Plus, 3500, 4500, 5000, 5500, 1000, 2000, 9000, 3000, 4000, Dymo Labelmanager-Serien, 280 AZERTY, 280 QWERTY, 500 TS AZERTY, 160 QWERTY, 100, 300, 200, Plus, 400, 200 Plus, 100 Plus, 150, 350, 450, 120 P, 220 P, 210 D, 350 D, 450 D, 210 D Azerty, 360 D QWERTZ, 420 P, PNP, 420 P SET, 360 D AZY, 160 QWERTZ, 210 D SET, 500 TS QWERTZ, 160 AZERTY, 360 D QWERTY, 210 D QWERTY, 500 TS QWERTY, Wireless PNP, 280 QWERTZ, 280 SET, 160 QWERTY, Dymo Labelpoint-Serien, 200, 300, 100, 150, 250, 350, Dymo Labelmanager PC-Serien, II, 2, Dymo Labelwriter-Serien, DUO, 450 DUO.

Produktspecifikationer

Mærke: DYMO
Kategori: Tape
EAN: 5411313450201
Varenr.: C12702
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Etikettape DYMO D1 - 12 mm x 7 m, hvid tekst på transparent
-14%119 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DYMO D1 Mærkattape (1,2 cm x 7 m) 1kassette(r) S0720600
129 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Etiketbånd 12 mm hvid på klar – 7 m længde
-18%139 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Etikettape DYMO D1 - 12 mm x 7 m, hvid tekst på transparent
-13%139 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dymo Mærkebånd Dymo D1 12 mm, hvid på transp S0720600 Modsvarer: N/A
169 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tape D1 12mmx7m white/clear
170 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dymo Tape D1 12mm Hvid/gennemsigtig
174 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DYMOTAPE D1 12MMX7M HVID/TRANSP
184,8 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Prægetape Dymo D1 12 mm x 7 m
-8%186,03 kr
Før 201,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dymo Tape 45020 12mm Hvid/klar
273,44 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
DYMO Labeltape D1 hvid/klar, 12mm
681,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dymo Mærkebånd Dymo D1 12 mm, hvid på transp S0720600 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dymo Mærkebånd Dymo D1 12 mm, hvid på transp S0720600 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK96 kr135 krKøb
2CompuMail DK97 kr97 krKøb
3Teknikproffset DK107 kr156 krKøb
4Boligcenter DK119 kr119 krKøb
5Ultrashop129 kr129 krKøb
6Estore DK139 kr139 krKøb
7Vivas DK139 kr208 krKøb
8InkClub DK169 kr169 krKøb
9HUMA.dk170 kr170 krKøb
10Dustin DK174 kr260,25 krKøb
11EL-GROSSISTEN184,8 kr184,8 krKøb
12RedOffice Konpap186,03 kr186,03 krKøb
13Hertels Boresko273,44 kr273,44 krKøb
14Nova Nordic A/S681,25 kr681,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dymo Mærkebånd Dymo D1 12 mm, hvid på transp S0720600 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Dymo Mærkebånd Dymo D1 12 mm, hvid på transp S0720600 Modsvarer: N/A i 134 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 101 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 96 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Dymo Mærkebånd Dymo D1 12 mm, hvid på transp S0720600 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Dymo Mærkebånd Dymo D1 12 mm, hvid på transp S0720600 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 202696 kr1 kr (1%)
23. mar. 202697 kr7 kr (8%)
22. mar. 202690 kr7 kr (7%)
8. mar. 202697 kr2 kr (2%)
6. mar. 202695 kr6 kr (6%)
27. feb. 2026101 kr2 kr (2%)
20. jan. 202699 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret