Gå til hovedindhold

DYMO D1 - Selv-klæbende - rød på hvid - Rulle (1,2 cm x 7 m) 1 kassette(r) mærkattape - for LabelMANAGER 100, 160, 210, 220, 260, 280, 300, 360, 420, Wireless PnP LabelPOINT 250

DymoAdresseetiketterEAN: 5411313450157
Pris fra 104 krtil 237,19 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 133,19 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 90 kr 22. mar.

Sammenlign priser på DYMO D1 - Selv-klæbende - rød på hvid - Rulle (1,2 cm x 7 m) 1 kassette(r) mærkattape - for LabelMANAGER 100, 160, 210, 220, 260, 280, 300, 360, 420, Wireless PnP LabelPOINT 250 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO D1 - Selv-klæbende - rød på hvid - Rulle (1,2 cm x 7 m) 1 kassette(r) mærkattape - for LabelMANAGER 100, 160, 210, 220, 260, 280, 300, 360, 420, Wireless PnP LabelPOINT 250
104 kr
Til butik
DYMO D1 - Selv-klæbende - rød på hvid - Rulle (1,2 cm x 7 m) 1 kassette(r) mærkattape - for LabelMANAGER 100, 160, 210, 220, 260, 280, 300, 360, 420, Wireless PnP  LabelPOINT 250 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dymo
Kategori: Etiketter og Tape
Farve: 1
Artikel nr.: 45015
EAN: 5411313450157
Varenr.: 1742814
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Dymo D1 45015 Tape / 12 mm. x 7m / Rød Tekst / Hvid Tape
114 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO D1 tape | 12mm x 7m rulle | rød på hvid
117 kr
Til butik
DYMO D1 tape | 12mm x 7m rulle | rød på hvid billede

Produktinformation

DYMO D1-etiketter fås i forskellige bredder og farver. De sælges i kassetter med etiketter i ubrudte længder, så du kan lave skarpe, letlæselige etiketter i næsten enhver længde til næsten enhver opgave.

Produktspecifikationer

Mærke: DYMO
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: S0720550
EAN: 5411313450157
Varenr.: 2427714
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DYMO D1 Mærkattape (1,2 cm x 7 m) 1kassette(r) S0720550
119 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dymo Tape D1 12mm Rød/hvid
-0%136 kr
Før 136,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dymo Mærkebånd Dymo D1 12 mm, rød på hvid 45015 Modsvarer: N/A
149 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tape D1 12mmx7m red/white
170 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DYMOTAPE D1 12MMX7M RØD/HVID
184,8 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Prægetape Dymo D1 12 mm x 7 m
-15%186,03 kr
Før 217,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dymo Tape 45015 12mm Rød/hvid
237,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO D1 - Selv-klæbende - rød på hvid - Rulle (1,2 cm x 7 m) 1 kassette(r) mærkattape - for LabelMANAGER 100, 160, 210, 220, 260, 280, 300, 360, 420, Wireless PnP LabelPOINT 250 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO D1 - Selv-klæbende - rød på hvid - Rulle (1,2 cm x 7 m) 1 kassette(r) mærkattape - for LabelMANAGER 100, 160, 210, 220, 260, 280, 300, 360, 420, Wireless PnP LabelPOINT 250 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK104 kr143 krKøb
2Tonerland.dk114 kr114 krKøb
3Proshop DK117 kr156 krKøb
4CompuMail DK119 kr119 krKøb
5Dustin DK136 kr222,25 krKøb
6InkClub DK149 kr149 krKøb
7HUMA.dk170 kr170 krKøb
8EL-GROSSISTEN184,8 kr184,8 krKøb
9RedOffice Konpap186,03 kr186,03 krKøb
10Hertels Boresko237,19 kr237,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DYMO D1 - Selv-klæbende - rød på hvid - Rulle (1,2 cm x 7 m) 1 kassette(r) mærkattape - for LabelMANAGER 100, 160, 210, 220, 260, 280, 300, 360, 420, Wireless PnP LabelPOINT 250

PriceData har fulgt prisen på DYMO D1 - Selv-klæbende - rød på hvid - Rulle (1,2 cm x 7 m) 1 kassette(r) mærkattape - for LabelMANAGER 100, 160, 210, 220, 260, 280, 300, 360, 420, Wireless PnP LabelPOINT 250 i 136 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 114 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 104 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for DYMO D1 - Selv-klæbende - rød på hvid - Rulle (1,2 cm x 7 m) 1 kassette(r) mærkattape - for LabelMANAGER 100, 160, 210, 220, 260, 280, 300, 360, 420, Wireless PnP LabelPOINT 250. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for DYMO D1 - Selv-klæbende - rød på hvid - Rulle (1,2 cm x 7 m) 1 kassette(r) mærkattape - for LabelMANAGER 100, 160, 210, 220, 260, 280, 300, 360, 420, Wireless PnP LabelPOINT 250 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026104 kr10 kr (9%)
28. maj 2026114 kr5 kr (5%)
27. maj 2026109 kr2 kr (2%)
8. apr. 2026107 kr3 kr (3%)
23. mar. 2026104 kr14 kr (16%)
22. mar. 202690 kr24 kr (21%)
17. feb. 2026114 kr11 kr (11%)
8. feb. 2026103 kr17 kr (20%)
26. jan. 202686 kr10 kr (10%)
25. jan. 202696 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret