Gå til hovedindhold

DYMO D1, markeringstape, 12mm, sort tekst på blå tape, 7m - 45016

DymoAdresseetiketterEAN: 5411313450164
Pris fra 93 krtil 812,5 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 719,5 kr (89% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 22. mar.

Sammenlign priser på DYMO D1, markeringstape, 12mm, sort tekst på blå tape, 7m - 45016 og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DYMO D1 Mærkattape (1,2 cm x 7 m) 1kassette(r) S0720560
93 kr
Til butik
DYMO D1 Mærkattape (1,2 cm x 7 m) 1kassette(r) S0720560 billede

Produktinformation

DYMO D1 Selvklæbende etikette tape - sort på blå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: S0720560
EAN: 5411313450164
Varenr.: 987742569
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Labeltape DYMO® D1 sort på blå 12mm x 7m
95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO D1 tape | 12mm x 7m rulle | sort på blå
95 kr
Til butik
DYMO D1 tape | 12mm x 7m rulle | sort på blå billede

Produktinformation

DYMO D1-etiketter fås i forskellige bredder og farver. De sælges i kassetter med etiketter i ubrudte længder, så du kan lave skarpe, letlæselige etiketter i næsten enhver længde til næsten enhver opgave.

Produktspecifikationer

Mærke: DYMO
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: S0720560
EAN: 5411313450164
Varenr.: 2427715
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
dymo Farvebånd S0720560 45016 12mm Sort på Blå
107 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Dymo D1 45016 Tape / 12 mm. x 7m / Sort Tekst / Blå Tape
113 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DYMO D1 Mærkattape (1,2 cm x 7 m) 1kassette(r) S0720560
119 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dymo Tape D1 12mm Sort/blå
124 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sort på blå etiketbånd, 12 mm x 7 m, D1-kompatibel
-13%139 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Prægetape Dymo D1 12 mm x 7 m
-10%186,03 kr
Før 206,21 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dymotape D1 12Mmx7M Sort/Blå
190,47 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dymotape d1 12mmx7m sort/blå
196,25 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dymo Tape 45016 12mm Sort/blå
273,44 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
DYMO Labeltape D1 sort/blå 12mmx7m
812,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO D1, markeringstape, 12mm, sort tekst på blå tape, 7m - 45016 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO D1, markeringstape, 12mm, sort tekst på blå tape, 7m - 45016 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK93 kr93 krKøb
2CS MEGASTORE DK95 kr134 krKøb
3Proshop DK95 kr134 krKøb
4Teknikproffset DK107 kr156 krKøb
5Tonerland.dk113 kr113 krKøb
6Ultrashop119 kr119 krKøb
7Dustin DK124 kr210,25 krKøb
8Estore DK139 kr139 krKøb
9RedOffice Konpap186,03 kr186,03 krKøb
10Billigelogvvs.dk190,47 kr190,47 krKøb
11MaintainIt196,25 kr196,25 krKøb
12Hertels Boresko273,44 kr273,44 krKøb
13Nova Nordic A/S812,5 kr812,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DYMO D1, markeringstape, 12mm, sort tekst på blå tape, 7m - 45016

PriceData har fulgt prisen på DYMO D1, markeringstape, 12mm, sort tekst på blå tape, 7m - 45016 i 166 dage. Laveste pris i perioden er 80 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 93 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 93 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for DYMO D1, markeringstape, 12mm, sort tekst på blå tape, 7m - 45016. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for DYMO D1, markeringstape, 12mm, sort tekst på blå tape, 7m - 45016 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202693 kr1 kr (1%)
14. maj 202692 kr9 kr (11%)
22. mar. 202683 kr4 kr (5%)
16. feb. 202687 kr1 kr (1%)
15. feb. 202688 kr3 kr (4%)
9. feb. 202685 kr5 kr (6%)
20. dec. 202590 kr10 kr (13%)
19. dec. 202580 kr10 kr (11%)
18. dec. 202590 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret