Gå til hovedindhold

DYMO D1, markeringstape, 12mm, sort tekst på rød tape, 7m - 45017

DYMOAdresseetiketterEAN: 5411313450171
Pris fra 92 krtil 812,5 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 720,5 kr (89% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 90 kr 25. maj

Sammenlign priser på DYMO D1, markeringstape, 12mm, sort tekst på rød tape, 7m - 45017 og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 92 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DYMO D1 Etiketter (1,2 cm x 7 m) 1rulle(r) S0720570
92 kr
Til butik
DYMO D1 Etiketter (1,2 cm x 7 m) 1rulle(r) S0720570 billede

Produktinformation

DYMO D1 - Aftagelige etiketter - sort på rød

Produktspecifikationer

Artikel nr.: S0720570
EAN: 5411313450171
Varenr.: 987742570
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DYMO Farvebånd S0720570 45017 12mm Sort på Rød
93 kr
Til butik
DYMO Farvebånd S0720570 45017 12mm Sort på Rød billede

Produktinformation

DYMO Farvebånd S0720570 45017 12mm Sort på Rød, Type: D1, Mål: 12mm x 7m, Passer til: Dymo Pocket-Serie, 1000 Plus, 3500, 4500, 5000, 5500, 1000, 2000, 9000, 3000, 4000, Dymo Labelmanager-Serie, 280 AZERTY, 280 QWERTY, 500 TS AZERTY, 160 QWERTY, 100, 300, 200, Plus, 400, 200 Plus, 100 Plus, 150, 350, 450, 120 P, 220 P, 210 D, 350 D, 450 D, 210 D Azerty, 360 D QWERTZ, 420 P, PNP, 420 P SET, 360 D AZY, 160 QWERTZ, 210 D SET, 500 TS QWERTZ, 160 AZERTY, 360 D QWERTY, 210 D QWERTY, 500 TS QWERTY, Wireless PNP, 280 QWERTZ, 280 SET, 160 QWERTY, Dymo Labelpoint-Serie, 200, 300, 100, 150, 250, 350, Dymo Labelmanager PC-Serie, II, 2, Dymo Labelwriter-Serie, DUO, 450 DUO.

Produktspecifikationer

Mærke: DYMO
Kategori: Tape
EAN: 5411313450171
Varenr.: C12699
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Labeltape DYMO® D1 sort på rød 12mm x 7m
103 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO D1 tape | 12mm x 7m rulle | sort på rød
103 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Dymo 45017 D1 Tape / 12 mm. x 7m / Sort Tekst / Rød Tape
109 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dymo Tape D1 12mm Sort/rød
124 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Etiketbånd 12 mm sort på rød – 7 m længde
-13%139 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DYMOTAPE D1 12MMX7M SORT/RØD
171,81 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dymotape D1 12Mmx7M Sort/Rød
190,47 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dymotape d1 12mmx7m sort/rød
196,25 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DYMO D1 Standard 12mm
229 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dymo Tape 45017 12mm Sort/rød
273,44 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
DYMO Labeltape D1 sort/rød 12mmx7m
812,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO D1, markeringstape, 12mm, sort tekst på rød tape, 7m - 45017 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO D1, markeringstape, 12mm, sort tekst på rød tape, 7m - 45017 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK92 kr92 krKøb
2Teknikproffset DK93 kr142 krKøb
3CS MEGASTORE DK103 kr142 krKøb
4Proshop DK103 kr142 krKøb
5Tonerland.dk109 kr109 krKøb
6Dustin DK124 kr210,25 krKøb
7Estore DK139 kr139 krKøb
8EL-GROSSISTEN171,81 kr171,81 krKøb
9Billigelogvvs.dk190,47 kr190,47 krKøb
10MaintainIt196,25 kr196,25 krKøb
11Ultrashop229 kr229 krKøb
12Hertels Boresko273,44 kr273,44 krKøb
13Nova Nordic A/S812,5 kr812,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DYMO D1, markeringstape, 12mm, sort tekst på rød tape, 7m - 45017

PriceData har fulgt prisen på DYMO D1, markeringstape, 12mm, sort tekst på rød tape, 7m - 45017 i 173 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 92 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for DYMO D1, markeringstape, 12mm, sort tekst på rød tape, 7m - 45017. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for DYMO D1, markeringstape, 12mm, sort tekst på rød tape, 7m - 45017 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202692 kr2 kr (2%)
25. maj 202690 kr2 kr (2%)
16. maj 202692 kr2 kr (2%)
1. maj 202690 kr2 kr (2%)
12. feb. 202688 kr1 kr (1%)
29. jan. 202687 kr3 kr (3%)
17. jan. 202690 kr2 kr (2%)
2. jan. 202688 kr3 kr (4%)
1. jan. 202685 kr3 kr (3%)
28. dec. 202588 kr7 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret