Gå til hovedindhold

Duka One Pro 50 S WiFi Black Edition - Ventilator med varmegenvinding - 160 mm.

DukaEludstyrEAN: 5708605015331
Pris fra 4.299 krtil 7.036,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 2.737,25 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Duka One Pro 50 S WiFi Black Edition - Ventilator med varmegenvinding - 160 mm. og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4299 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka One Pro 50 S ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wifi, sort
4.299 kr
Til butik
Duka One Pro 50 S ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wifi, sort billede

Produktinformation

Få et bedre indeklima med Duka One Pro 50 S Wi-Fi Med DUKA One Pro 50 S Wi-Fi får du en smart ventilationsløsning til ét rum, der sikrer dig fantastisk luftkvalitet. Enheden monteres let i ydervæggen og forbedrer straks indeklimaet. Fordele ved DUKA One P...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Klima
Farve: black
Størrelse: 247x247x57 mm, Ø160 mm rør
EAN: 5708605015331
Varenr.: 1978015333
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka One Pro 50 S ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wifi, sort
4.699 kr
Til butik
Duka One Pro 50 S ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wifi, sort billede

Produktinformation

Perfekt indeklima med Duka One Pro 50 S Wi-Fi Med DUKA One Pro 50 S Wi-Fi får du en smart ventilationsløsning til ét rum, der sikrer dig et fantastisk indeklima. Enheden monteres let i ydervæggen og forbedrer straks luftkvaliteten. Fordele ved DUKA One Pr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Klima
Farve: black
Størrelse: 247x247x57 mm, Ø160 mm rør
EAN: 5708605015331
Varenr.: 1978015333
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
4.737 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Duka One Pro 50 S WiFi, Ø160 mm, black edition, sort
5.144,79 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka One Pro 50 S ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wi-fi, sort
5.825 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka One Pro 50 S ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wifi, sort
5.899 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Duka One Pro 50 S, WiFi 1-rums varmegenvinding 160 mm, sort
5.989 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Duka ONE PRO 50 S WIFI B. E. Ø160mm. Black edition
7.036,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka One Pro 50 S WiFi Black Edition - Ventilator med varmegenvinding - 160 mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka One Pro 50 S WiFi Black Edition - Ventilator med varmegenvinding - 160 mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl4.299 kr4.299 krKøb
2Greenline4.699 kr4.699 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.737 kr4.737 krKøb
4EL-GROSSISTEN5.144,79 kr5.144,79 krKøb
5BilligVVS DK5.825 kr5.825 krKøb
6LavprisVVS5.899 kr5.899 krKøb
7WATTOO.DK5.989 kr5.989 krKøb
8vvsfittings.dk7.036,25 kr7.036,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duka One Pro 50 S WiFi Black Edition - Ventilator med varmegenvinding - 160 mm.

PriceData har fulgt prisen på Duka One Pro 50 S WiFi Black Edition - Ventilator med varmegenvinding - 160 mm. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 4.299 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 5.706 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.126 kr.

Den nuværende pris på 4.299 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Duka One Pro 50 S WiFi Black Edition - Ventilator med varmegenvinding - 160 mm.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Duka One Pro 50 S WiFi Black Edition - Ventilator med varmegenvinding - 160 mm. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20264.299 kr400 kr (9%)
11. maj 20264.699 kr400 kr (9%)
24. apr. 20264.299 kr300 kr (7%)
23. apr. 20264.599 kr300 kr (7%)
2. mar. 20264.299 kr300 kr (7%)
25. feb. 20264.599 kr1.000 kr (18%)
7. feb. 20265.599 kr107 kr (2%)
6. feb. 20265.706 kr107 kr (2%)
1. feb. 20265.599 kr57 kr (1%)
31. jan. 20265.656 kr57 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret