Gå til hovedindhold

Filtersæt G3 til Duka One Bad-modeller (2 stk.)

DukaEludstyrEAN: 5708605013566
Pris fra 73 krtil 110 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Filtersæt G3 til Duka One Bad-modeller (2 stk.) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka G3 filtersæt til Duka One S6B
73 kr
Til butik
Duka G3 filtersæt til Duka One S6B billede

Produktinformation

Løse G3 filtre til Duka One S6B og S6BW. Filterene har en forventet levetid på ca. 1 år, og bør derefter udskiftes. Vær også opmærksom på, at det anbefales kun at bruge de originale filtre til Duka One, for at sikre optimal drift.

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Ventilation
Størrelse: 160 mm
EAN: 5708605013566
Varenr.: 1978013568
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka G3 filtersæt til Duka One S6B
95 kr
Til butik
Duka G3 filtersæt til Duka One S6B billede

Produktinformation

Løse G3 filtre til Duka One S6B og S6BW. Filtrene bør udskiftes efter ca. et år, da dette er produktets levetid. Vær opmærksom på at det anbefales kun at bruge originale filtre til Duka One. Dette er for at sikre optimal drift.

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Klima
Størrelse: 160 mm
EAN: 5708605013566
Varenr.: 1978013568
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Filtersæt G3 til Duka One Bad-modeller (2 stk.)
99,8 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka G3 filtersæt til Duka One S6B
105 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka løse støvfiltre Duka One S6B 2 stk
109 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka F3 filtersæt til One S6B
109 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Filtersæt G3 (2 stk.) til Duka One Pro Bath
110 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Filtersæt G3 til Duka One Bad-modeller (2 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Filtersæt G3 til Duka One Bad-modeller (2 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS73 kr73 krKøb
2LavprisEl95 kr95 krKøb
3EL-GROSSISTEN99,8 kr99,8 krKøb
4BilligVVS DK105 kr105 krKøb
5Greenline109 kr109 krKøb
6LavprisVVS109 kr109 krKøb
7Homeshop DK110 kr110 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Filtersæt G3 til Duka One Bad-modeller (2 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Filtersæt G3 til Duka One Bad-modeller (2 stk.) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 73 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Filtersæt G3 til Duka One Bad-modeller (2 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Filtersæt G3 til Duka One Bad-modeller (2 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202673 kr22 kr (23%)
26. maj 202695 kr22 kr (30%)
17. maj 202673 kr26 kr (26%)
16. maj 202699 kr26 kr (36%)
10. maj 202673 kr7 kr (9%)
9. maj 202680 kr7 kr (10%)
25. apr. 202673 kr4 kr (6%)
23. apr. 202669 kr4 kr (5%)
22. apr. 202673 kr4 kr (6%)
8. apr. 202669 kr4 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret