Gå til hovedindhold

Duka Stormskærm D6 / Pro 50+ Teglrød Ral 8004

DukaEludstyrEAN: 5708605014112
Pris fra 481 krtil 589 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 327 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Duka Stormskærm D6 / Pro 50+ Teglrød Ral 8004 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 481 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka DO 30 stormskærm, teglrød
481 kr
Til butik
Duka DO 30 stormskærm, teglrød billede

Produktinformation

Udvendig vindbeskyttelse for Duka One D6 ventilator. Teglrød

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Ventilatorer
Farve: red
EAN: 5708605014112
Varenr.: 358877905
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stormskrm til Duka One, DO 30, rd
487 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Duka Stormskærm D6 / Pro 50+ Teglrød Ral 8004
499 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka DO 30 stormskærm i teglrød farve
499 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka DO 30 stormskærm, teglrød
535 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka DO 30 stormskærm, teglrød
589 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka Stormskærm D6 / Pro 50+ Teglrød Ral 8004 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka Stormskærm D6 / Pro 50+ Teglrød Ral 8004 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl481 kr481 krKøb
2WATTOO.DK487 kr487 krKøb
3Homeshop DK499 kr499 krKøb
4LavprisVærktøj499 kr499 krKøb
5BilligVVS DK535 kr535 krKøb
6LavprisVVS589 kr589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duka Stormskærm D6 / Pro 50+ Teglrød Ral 8004

PriceData har fulgt prisen på Duka Stormskærm D6 / Pro 50+ Teglrød Ral 8004 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 327 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 481 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 426 kr.

Den nuværende pris på 481 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Duka Stormskærm D6 / Pro 50+ Teglrød Ral 8004. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Duka Stormskærm D6 / Pro 50+ Teglrød Ral 8004 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026481 kr107,24 kr (29%)
24. maj 2026373,76 kr107,24 kr (22%)
23. maj 2026481 kr107,24 kr (29%)
19. maj 2026373,76 kr62,85 kr (14%)
7. maj 2026436,61 kr44,39 kr (9%)
6. maj 2026481 kr44,39 kr (10%)
23. apr. 2026436,61 kr44,39 kr (9%)
22. apr. 2026481 kr44,39 kr (10%)
19. apr. 2026436,61 kr44,39 kr (9%)
18. apr. 2026481 kr44,39 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret