Gå til hovedindhold

Dreame Aqua10 Ultra Track Complete WhiteXiaomi 70mai - Støvsuger - uden pose

XiaomiEAN: 6978515251979
Pris fra 6.709 krtil 10.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 3.790 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.508 kr 2. maj

Sammenlign priser på Dreame Aqua10 Ultra Track Complete WhiteXiaomi 70mai - Støvsuger - uden pose og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6709 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete rengøringsrobot R9528H hvid
6.709 kr
Til butik
Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete rengøringsrobot R9528H hvid billede

Produktinformation

Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete - Støvsuger med moppefunktion - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: RLR81CE-1 WHITE
EAN: 6978515251979
Varenr.: 1003664380
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete robotstøvsuger med moppe - hvid
-19%7.799 kr
Før 9.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete robotstøvsuger med moppe - hvid
-19%7.819 kr
Før 9.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dreame Aqua10 Ultra Track Complete Robotstøvsuger
8.208 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete rengøringsrobot R9528H hvid
8.239 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dreame Robotstøvsuger Aqua10 Ultra Track Complete White
10.499 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Dreame Aqua10 Ultra Track Complete Robotstøvsuger (hvid)
10.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dreame Aqua10 Ultra Track Complete WhiteXiaomi 70mai - Støvsuger - uden pose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dreame Aqua10 Ultra Track Complete WhiteXiaomi 70mai - Støvsuger - uden pose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.709 kr6.709 krKøb
2Boligcenter DK7.799 kr7.799 krKøb
3Vivas DK7.819 kr7.999 krKøb
4CS MEGASTORE DK8.208 kr8.277 krKøb
5Ultrashop8.239 kr8.239 krKøb
6Proshop DK10.499 kr10.499 krKøb
7Komplett DK10.499 kr10.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dreame Aqua10 Ultra Track Complete WhiteXiaomi 70mai - Støvsuger - uden pose

PriceData har fulgt prisen på Dreame Aqua10 Ultra Track Complete WhiteXiaomi 70mai - Støvsuger - uden pose i 160 dage. Laveste pris i perioden er 6.508 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 10.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.984 kr.

Den nuværende pris på 6.709 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Dreame Aqua10 Ultra Track Complete WhiteXiaomi 70mai - Støvsuger - uden pose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Dreame Aqua10 Ultra Track Complete WhiteXiaomi 70mai - Støvsuger - uden pose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20266.709 kr483 kr (7%)
25. maj 20267.192 kr342 kr (5%)
24. maj 20267.534 kr60 kr (1%)
23. maj 20267.474 kr744 kr (11%)
22. maj 20266.730 kr7 kr (0%)
20. maj 20266.723 kr9 kr (0%)
17. maj 20266.714 kr360 kr (5%)
16. maj 20267.074 kr20 kr (0%)
15. maj 20267.054 kr337 kr (5%)
14. maj 20266.717 kr13 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret