Gå til hovedindhold

Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete rengøringsrobot R9528H (sort)

DreameVand- og støvsugereEAN: 6978515251986
Pris fra 6.959 krtil 10.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 3.540 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete rengøringsrobot R9528H (sort) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6959 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete rengøringsrobot R9528H (sort)
6.959 kr
Til butik
Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete rengøringsrobot R9528H (sort) billede

Produktinformation

Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete rengøringsrobot R9528H (sort)

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: RLR81CE-1 BLACK
EAN: 6978515251986
Varenr.: 1003664379
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dreame Aqua10 Ultra Track Complete
7.330 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete robotstøvsuger - sort
-31%8.099 kr
Før 11.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete robotstøvsuger - sort
-31%8.119 kr
Før 11.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete rengøringsrobot R9528H (sort)
8.529 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dreame Robotstøvsuger Aqua10 Ultra Track - Komplet Sort
10.499 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Dreame Aqua10 Ultra Track Complete Robotstøvsuger (sort)
10.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete rengøringsrobot R9528H (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete rengøringsrobot R9528H (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.959 kr6.959 krKøb
2CS MEGASTORE DK7.330 kr7.399 krKøb
3Boligcenter DK8.099 kr8.099 krKøb
4Vivas DK8.119 kr8.299 krKøb
5Ultrashop8.529 kr8.529 krKøb
6Proshop DK10.499 kr10.499 krKøb
7Komplett DK10.499 kr10.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete rengøringsrobot R9528H (sort)

PriceData har fulgt prisen på Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete rengøringsrobot R9528H (sort) i 178 dage. Laveste pris i perioden er 6.959 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 10.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.379 kr.

Den nuværende pris på 6.959 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete rengøringsrobot R9528H (sort). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete rengøringsrobot R9528H (sort) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20266.959 kr143 kr (2%)
22. maj 20267.102 kr145 kr (2%)
15. maj 20267.247 kr407 kr (5%)
14. maj 20267.654 kr456 kr (6%)
8. maj 20267.198 kr149 kr (2%)
30. apr. 20267.347 kr150 kr (2%)
24. apr. 20267.497 kr416 kr (5%)
23. apr. 20267.913 kr1 kr (0%)
21. apr. 20267.914 kr53 kr (1%)
20. apr. 20267.861 kr70 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret