Gå til hovedindhold

Xiaomi Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete, Poseløs, Hvid, Rund, Poseløs, 3,4 L, 74 dB

XiaomiVand- og støvsugereEAN: 6978515253799
Pris fra 7.347 krtil 13.404 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 6.057 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.699 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete, Poseløs, Hvid, Rund, Poseløs, 3,4 L, 74 dB og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7347 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dreame Aqua10 Ultra Roller Støvsuger Robotstyret Hvid
7.347 kr
Til butik
Dreame Aqua10 Ultra Roller Støvsuger Robotstyret Hvid billede

Produktinformation

Dreame Aqua10 Ultra Roller - Støvsuger med moppefunktion - robotstyret - 30000 Pa - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: RLH71DE-white
EAN: 6978515253799
Varenr.: 1003654795
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi Dreame Aqua10 Ultra Roller robotstøvsuger med moppe - hvid
-3%8.499 kr
Før 8.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi Dreame Aqua10 Ultra Roller robotstøvsuger med moppe - hvid
-3%8.519 kr
Før 8.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dreame Aqua10 Ultra Roller Støvsuger Robotstyret Hvid
8.979 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dreame Robotstøvsuger Aqua10 Ultra Roller White
9.699 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Dreame Aqua10 Ultra Roller Robotstøvsuger (hvidt)
9.699 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete, Poseløs, Hvid, Rund, Poseløs, 3,4 L, 74 dB
13.404 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete, Poseløs, Hvid, Rund, Poseløs, 3,4 L, 74 dB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete, Poseløs, Hvid, Rund, Poseløs, 3,4 L, 74 dB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.347 kr7.347 krKøb
2Boligcenter DK8.499 kr8.499 krKøb
3Vivas DK8.519 kr8.679 krKøb
4Ultrashop8.979 kr8.979 krKøb
5Proshop DK9.699 kr9.699 krKøb
6Komplett DK9.699 kr9.699 krKøb
7CS MEGASTORE DK13.404 kr13.473 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete, Poseløs, Hvid, Rund, Poseløs, 3,4 L, 74 dB

PriceData har fulgt prisen på Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete, Poseløs, Hvid, Rund, Poseløs, 3,4 L, 74 dB i 181 dage. Laveste pris i perioden er 6.699 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 9.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.658 kr.

Den nuværende pris på 7.347 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete, Poseløs, Hvid, Rund, Poseløs, 3,4 L, 74 dB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete, Poseløs, Hvid, Rund, Poseløs, 3,4 L, 74 dB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20267.347 kr150 kr (2%)
15. maj 20267.497 kr1.302 kr (15%)
14. maj 20268.799 kr31 kr (0%)
13. maj 20268.768 kr673 kr (8%)
12. maj 20268.095 kr22 kr (0%)
11. maj 20268.117 kr5 kr (0%)
10. maj 20268.122 kr36 kr (0%)
9. maj 20268.158 kr9 kr (0%)
8. maj 20268.149 kr36 kr (0%)
7. maj 20268.185 kr9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret