Gå til hovedindhold

Done By Deer Foodie Tallerken Tiny Farm Pudder

Pris fra 71,96 krtil 89,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 17,99 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Done By Deer Foodie Tallerken Tiny Farm Pudder og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 71.96 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer Foodie Tallerken Tiny Farm Pudder
-20%71,96 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done By Deer Foodie Tallerken Tiny Farm Pudder billede

Produktinformation

En praktisk antiskrid-base sikrer, at tallerkenen bliver på sin plads under måltidet Høj kant hjælper dit barn med at få maden op Fremstillet af fødevaregodkendt PP, fri for BPA og andre skadelige stoffer Kan bruges i mikrobølgeovn og vaskes i opvaskemask...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: BARNET SPISER, Spise & drikke, Til bords med Done by Deer, Tilbud
EAN: 5712643055136
Varenr.: shopify_ZZ_15471444066677_55972487594357
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done By Deer Tallerken - Tiny Farm - Powder
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done By Deer Foodie Tallerken Tiny Farm Pudder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done By Deer Foodie Tallerken Tiny Farm Pudder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KÆRE BØRN - Alt til dit barn71,96 kr71,96 krKøb
2Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done By Deer Foodie Tallerken Tiny Farm Pudder

PriceData har fulgt prisen på Done By Deer Foodie Tallerken Tiny Farm Pudder i 85 dage. Laveste pris i perioden er 71,96 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 89,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 71,96 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Done By Deer Foodie Tallerken Tiny Farm Pudder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Done By Deer Foodie Tallerken Tiny Farm Pudder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202671,96 kr17,99 kr (20%)
9. mar. 202689,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret