Gå til hovedindhold

Done by Deer Foodie Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand

Done By DeerServiceEAN: 5712643064268
Pris fra 66 krtil 99,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 33,95 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 65,72 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Done by Deer Foodie Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Foodie Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand
-34%66 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Foodie Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand billede

Produktinformation

· Tre separate rum i forskellige størrelser · Høj kant gør det nemt at skovle op og opmuntrer til selvstændig spisning · Skridsikker base holder tallerkenen stabil under måltidet · Fremstillet af sikre, holdbare og genanvendelige materialer · Tåler m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643064268
Varenr.: shopify_DK_12475530969428_53452298551636
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done by Deer Foodie Inddelt Tallerken Celebration Sand
-20%79,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Foodie Inddelt Tallerken Celebration Sand billede

Produktinformation

• Tre separate rum i forskellige størrelser • Høj kant gør det nemt at skovle op og opmuntrer til selvstændig spisning • Skridsikker base holder tallerkenen stabil under måltidet • Fremstillet af sikre, holdbare og genanvendelige materialer • Tå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: BARNET SPISER, Spise & drikke, Til bords med Done by Deer, Tilbud
EAN: 5712643064268
Varenr.: shopify_ZZ_15739908981109_56800394084725
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Foodie Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand
-20%79,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Foodie Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643064268
Varenr.: shopify_DK_10829844447566_55118888108366
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Inddelt Tallerken - Foodie - Celebration - Sand
99,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Foodie inddelt tallerken Celebration Sand
99,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Foodie inddelt tallerken Celebration Sand
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Foodie Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Foodie Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt66 kr66 krKøb
2KÆRE BØRN - Alt til dit barn79,96 kr79,96 krKøb
3Mammashop.dk79,96 kr79,96 krKøb
4Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb
5Pixizoo DK99,95 kr99,95 krKøb
6BabySam DK99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Foodie Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Foodie Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand i 129 dage. Laveste pris i perioden er 65,72 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 66 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Done by Deer Foodie Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Done by Deer Foodie Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202666 kr13,96 kr (17%)
14. maj 202679,96 kr14,24 kr (22%)
29. apr. 202665,72 kr14,24 kr (18%)
21. apr. 202679,96 kr14,24 kr (22%)
3. apr. 202665,72 kr14,24 kr (18%)
28. mar. 202679,96 kr14,24 kr (22%)
14. mar. 202665,72 kr34,23 kr (34%)
12. mar. 202699,95 kr19,99 kr (25%)
11. mar. 202679,96 kr19,99 kr (20%)
2. mar. 202699,95 kr19,99 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret