Gå til hovedindhold

Done by Deer Tallerken - Termoplast - 3 Rum - Croco - Green

Done By DeerService og bestikEAN: 5712643047995
Pris fra 65 krtil 99,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 34,95 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59 kr 7. maj

Sammenlign priser på Done by Deer Tallerken - Termoplast - 3 Rum - Croco - Green og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Croco foodie børnetallerken 18x22 cm Green
-35%65 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by deer Croco foodie børnetallerken 18x22 cm Green billede

Produktinformation

Done by deer Croco foodie børnetallerken 18x22 cm Green

Produktspecifikationer

Mærke: Done by deer
Kategori: Spisetallerkner
EAN: 5712643047995
Varenr.: 629725-01
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done By Deer Foodie Ruminddelt Tallerken - Croco - Grøn
-34%65,72 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Foodie inddelt tallerken Croco Grøn
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Foodie inddelt tallerken Croco Grøn billede

Produktinformation

Børnene ved bordet vil elske at spise et måltid af den ruminddelte Foodie tallerken. Et opdelt måltid hjælper dit barn til at fornemme og forstå forskellige smage og konsistenser. Fordel dit barns mad, og lad hvert rum holde maden på plads. Tallerkenens høje kanter hjælper dit barn med at fange maden, mens den praktiske, skridsikre bund sørger for, at tallerkenen bliver, hvor den skal. Tallerkenen er designet til hverdagslivet med børn og tåler både opvaskemaskine og mikroovn. 100% fødevarekvalitet PP med antislip TPE.

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: 672
EAN: 5712643047995
Varenr.: 2696c4ae-a4d4-4eb1-bdaa-5cb2d8efd20a
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Foodie inddelt tallerken Croco Grøn
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done by Deer Foodie Inddelt Tallerken Croco Grøn
-20%79,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done By Deer Foodie Ruminddelt Tallerken - Croco - Grøn
-20%79,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Tallerken - Termoplast - 3 Rum - Croco - Green
99,95 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer, Foodie Inddelt Tallerken
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Tallerken - Termoplast - 3 Rum - Croco - Green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Tallerken - Termoplast - 3 Rum - Croco - Green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK65 kr114 krKøb
2Loukrudt65,72 kr65,72 krKøb
3Pixizoo DK69,97 kr69,97 krKøb
4BabySam DK69,97 kr69,97 krKøb
5KÆRE BØRN - Alt til dit barn79,96 kr79,96 krKøb
6Mammashop.dk79,96 kr79,96 krKøb
7Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb
8Byhappyme Danmark99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Tallerken - Termoplast - 3 Rum - Croco - Green

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Tallerken - Termoplast - 3 Rum - Croco - Green i 181 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 79,96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 65 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Done by Deer Tallerken - Termoplast - 3 Rum - Croco - Green. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Done by Deer Tallerken - Termoplast - 3 Rum - Croco - Green de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 202665 kr6 kr (10%)
7. maj 202659 kr5 kr (8%)
29. apr. 202664 kr15,96 kr (20%)
28. apr. 202679,96 kr15,96 kr (25%)
13. apr. 202664 kr1,72 kr (3%)
11. apr. 202665,72 kr1,72 kr (3%)
8. apr. 202664 kr1 kr (2%)
6. mar. 202665 kr
5. mar. 202665,72 kr
28. feb. 202666 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret