Gå til hovedindhold

Done by deer Elphee foodie børnetallerken Ø20 cm Blue

Done by DeerService og bestikEAN: 5712643047759
Pris fra 55 krtil 89,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 34,95 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48 kr 28. maj

Sammenlign priser på Done by deer Elphee foodie børnetallerken Ø20 cm Blue og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done By Deer Foodie Tallerken - Elphee - Blå
-39%55 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done By Deer Foodie Tallerken - Elphee - Blå billede

Produktinformation

100% fødevarekvalitet PP med antislip TPE.

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643047759
Varenr.: shopify_DK_8414636671316_46634287726932
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done By Deer Foodie Tallerken - Elphee - Blå
-39%55 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Elphee foodie børnetallerken Ø20 cm Blue
-37%57 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Tallerken - Termoplast - Elphee - Blue
89,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Foodie tallerken Elphee Blå
89,95 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer, Foodie Tallerken
89,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Foodie tallerken Elphee Blå
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Elphee foodie børnetallerken Ø20 cm Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Elphee foodie børnetallerken Ø20 cm Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt55 kr55 krKøb
2Mammashop.dk55 kr55 krKøb
3KitchenTime DK57 kr106 krKøb
4Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb
5Pixizoo DK89,95 kr89,95 krKøb
6Byhappyme Danmark89,95 kr89,95 krKøb
7BabySam DK89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by deer Elphee foodie børnetallerken Ø20 cm Blue

PriceData har fulgt prisen på Done by deer Elphee foodie børnetallerken Ø20 cm Blue i 181 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 89,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 55 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Done by deer Elphee foodie børnetallerken Ø20 cm Blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Done by deer Elphee foodie børnetallerken Ø20 cm Blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202655 kr7 kr (15%)
28. maj 202648 kr9 kr (16%)
27. maj 202657 kr7 kr (14%)
26. maj 202650 kr2 kr (4%)
24. maj 202648 kr2 kr (4%)
22. maj 202650 kr
20. maj 202649,97 kr2 kr (4%)
19. maj 202651,97 kr2 kr (4%)
17. maj 202649,97 kr2 kr (4%)
15. maj 202651,97 kr5,03 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret